Włączenie Marihuany Do Praktyki Jogi

Praktyka łączenia marihuany i jogi wywodzi się ze starożytnego hinduskiego tekstu Wed w kulturze indyjskiej od 2000 do 1400 roku p.n.e. Marihuana została uznana za jedną z pięciu świętych roślin ze względu na swoje właściwości podnoszące na duchu i zdolność do uwalniania napięcia i niepokoju, gdy jest używana celowo.

W dzisiejszej kulturze, w której rośnie legalizacja marihuany, wielu konsumentów dodaje marihuanę do swojej praktyki jogi, ponieważ ludzie zdają sobie sprawę, że lecznicze właściwości marihuany przynoszą korzyści praktyce jogi, pomagając stworzyć głębsze połączenie umysł-ciało-duch, a także pomóc uspokoić umysł podczas medytacji.

Wykorzystanie marihuany podczas praktyki jogi

Rozpoznanie intencji stojącej za konsumpcją marihuany to pierwszy krok w tym procesie. Każda osoba powinna zastanowić się nad własnym rozumowaniem stojącym za stosowaniem cannabis w połączeniu z praktyką jogi.

Niezależnie od tego, czy chodzi o uwolnienie napięcia lub niepokoju, złagodzenie przewlekłego bólu, czy też o pomoc w wprowadzeniu kogoś w teraźniejszość – praktykujący powinien ustalić intencję przed rozpoczęciem praktyki.

Podczas spożywania rośliny po raz pierwszy przed treningiem należy pamiętać o wpływie marihuany na organizm. Zwracanie uwagi na to, jak teraz czuje się umysł i ciało, gdy marihuana zaczyna regulować przez system. Ważne jest, aby być świadomym swoich osobistych doświadczeń z marihuaną przed rozpoczęciem praktyki jogi, ponieważ każdy ma inny poziom tolerancji, a odmiany wpływają na każdą osobę w inny sposób.

Używanie marihuany w medytacji to świetny sposób na wejście w teraźniejszość. Efekty marihuany w połączeniu z pracą oddechową pozwalają spowolnić umysł i uwolnić myśli.

Odmiany marihuany idealne do praktyki jogi

Eksperymentowanie ze szczepami, takimi jak Granddaddy Purple, które zawierają ten sam profil terpenowy (zapachowy), linalol, który ma roślina lawendy. Odmiana taka jak Granddaddy Purp pomaga złagodzić ból, działa przeciwzapalnie, promuje sen i pomaga w łagodzeniu depresji i lęku.

Połączenie odmian o wysokiej zawartości CBD, takich jak Harlequin i ACDC, jest świetną opcją dla początkujących palaczy lub dla tych, którzy doświadczają gonitwy myśli i niepokoju z powodu swoich odpowiedników z wyższym THC. CBD łagodzi ból, działa przeciwzapalnie i zmniejsza lęk, a jednocześnie nie działa psychoaktywnie.

Bez względu na metodę konsumpcji każdy użytkownik powinien słuchać swojego ciała i szanować swój indywidualny, osobisty związek z konopiami. Zrozumienie, jak ciało reaguje na haj, pozwala na bardziej intymne doznania jogi.
Jeśli wolisz spożywać artykuły spożywcze przed ćwiczeniem, zwróć uwagę na to, ile czasu zajmuje wejście marihuany do krwiobiegu.

Często trawienie produktów spożywczych trwa dłużej niż palenie lub waporyzacja. Rozpoczęcie od małej dawki jest najlepszym sposobem na eksperymentowanie z marihuaną w swojej praktyce.

Podsumowanie

Po ukończeniu ćwiczeń z marihuaną w roli głównej, powinieneś czuć, że twoje ciało oraz umysł są w stanie całkowitego relaksu oraz błogości. Roślina konopi ma wiele właściwości fizycznych i emocjonalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.