Sposoby na symptomy zespołu odstawienia

Ludzie mogą ci nie wierzyć lub krytykować twojego dilera, ale jeśli jesteś osobą, która doświadczyła zespołu odstawienia – nie martw się. Istnieje kilka dostępnych dla każdego i pomocnych sposobów na to, jak sobie z nim poradzić.

Poniżej kilka rzeczy, które można zrobić, aby przyspieszyć proces.

1. Nie konsumuj żadnej marihuany.

Może brzmi to zbyt oczywiście, ale trudnym może okazać się zaśnięcie bez zapalenia marihuany. Jeśli naprawdę chcesz przejść przez detoks, to musisz wykazać się po prostu wyjątkowo silną wolą. Im dłużej wytrzymasz bez marihuany, tym lepiej.

2. Ćwiczenia.

Im szybciej działa twój metabolizm, tym szybciej organizm wydali THC z organizmu. THC przechowuje się w komórkach tłuszczowych w ciele, więc im więcej tłuszczu spalisz (i im więcej się spocisz) tym lepiej poradzisz sobie z symptomami, których doświadczasz.

3. Pij więcej wody.

Picie większej ilości wody nie tylko sprawi, że cała sprawa zadzieje się szybciej, ale także przyspieszy metabolizm i nawilży masę mięśniową, co pozwoli spalać ci więcej tłuszczu (THC).

4. Przeczekaj.

Jak wiadomo z wielu wiarygodnych źródeł, badań oraz artykułów medycznych, detoksykacja związana z marihuaną nie jest tak niebezpieczna jak w detoks w przypadku alkoholu lub opiatów (które zazwyczaj wymagają nadzoru lekarskiego). Większość ludzi potrafi poradzić sobie z zespołem odstawienia cannabis na własną rękę. Nawet dwa tygodnie może trwać proces, w którym ostatecznie powrócisz do normalności (chociaż w przypadku przeciętnej osoby proces wynosi od kilku dni do tygodnia).

I pamiętaj, łagodne objawy z powodu stosowania cannabis nie powinny sprawiać, że czujemy się defensywnie jako miłośnicy rośliny. Im więcej wiemy o tym, jak stosować cannabis, tym łatwiej jest w pełni informować i kształcić świat na temat tej niesamowitej rośliny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.