Smaczne Produkty, Które Wzmacniają Haj

W naszych ciągłych poszukiwaniach idealnego lekarstwa na gastro te zdrowe smakołyki są nie do pobicia. Niektóre mogą wydawać się dość dziwne, ale zdecydowanie są warte wypróbowania. Każda przekąska zapewnia zdrowe korzyści, a w połączeniu z konopiami te pozytywne cechy są jeszcze bardziej wzmocnione.

Najlepsza część? Żadna z tych przekąsek też nie jest szalenie egzotyczna. Najprawdopodobniej masz już część – lub większość z nich – w swojej lodówce! Więc następnym razem, gdy pójdziesz do kuchni po coś do jedzenia po paleniu, rozważ jedną z tych (super) żywności. Twoje ciało ci podziękuje.

• Czekolada

Nie zostawiajmy najlepszych na koniec, dobrze? Jak pyszny jest kęs czekolady z twoją marihuaną. Poważnie – czy preferujesz ciemną, mleczną, białą, a może nawet czyste kakao. Czekolada zawiera związek zwany anandamidem, który po spożyciu wywołuje błogie uczucie. Tak, możemy to potwierdzić! Ten związek znajduje się również w konopiach indyjskich, więc gdy parują się one ze sobą, receptory w naszym mózgu zostają uderzone bombą podwójnej błogości. Niektórzy eksperci twierdzą, że właśnie dlatego produkty spożywcze z marihuaną, które są w czekoladzie, zapewniają nam bardziej euforyczny haj.

Więc w zasadzie masz nasze pozwolenie na zaopatrzenie się w czekoladę i sięgnięcie po nią po raz pierwszy następnym razem, gdy będziesz na haju!

• Kawa

Energetyczne działanie kawy oraz uspokajające działanie marihuany tworzą idealne połączenie. Z medycznego punktu widzenia kawa nie poprawi twojego haju, ale smaki i odczucia w połączeniu z marihuaną są po prostu świetne. Czy próbowałeś różnych odmian konopi z różnymi rodzajami kawy? To może być bardzo zabawny eksperyment. Ponadto, na rynku dostępne są obecnie wszystkie rodzaje kawy cannabis, a nawet kawy CBD, które zapewniają łagodne, mniej nerwowe efekty, gdy zależy ci na medycznych efektach marihuany.

• Herbata

Istnieje tak wiele rodzajów herbaty, z których każda ma swoje własne działanie lecznicze, podobnie jak konopie indyjskie. Według nauki jeden z przeciwutleniaczy znajdujących się w wielu herbatach przyczynia się do tego efektu. Nazywany katechiną, ten przeciwutleniacz działa z różnymi kannabinoidami zawartymi w ziołach, aby schłodzić receptory naszego mózgu do stanu spokoju. Namaste! Brzmi to cudownie, prawda? Zwłaszcza w obliczu tego całego szaleństwa na świecie.

• Brokuły

Ok, gotowy na jeszcze więcej nauki? Może łączenie marihuany z brokułem nie brzmi najlepiej, ale naprawdę tak jest! Wykazano, że beta-kariofileny zawarte w tym zielonym warzywie zmniejszają ból fizyczny i stany zapalne. Działają w tej magii, łącząc siły z kannabinoidami znajdującymi się w konopiach. Więc następnym razem, gdy będziesz na haju, sięgnij po chrupiące brokuły i zadbaj o swoje ciało! Zanurz świeże różyczki w jakimś sosie lub upiecz z odrobiną czosnku i płatków chili, aby uzyskać smaczną przekąskę.

• Słodkie Ziemniaki

Oto kolejny interesujący produkt. Słodkie ziemniaki są pełne witaminy E i B. Obie magiczne witaminy mają duży wpływ na poziom serotoniny. Zgadnij, co jeszcze ma wpływ na serotoninę? Oczywiście zioło! Kannabinoidy znajdujące się w konopiach mają również wpływ na produkcję serotoniny. Więc następnym razem, gdy zapalisz marihuanę, zjedz słodkie ziemniaki, i ciesz się połączeniem tych wspaniałych produktów.

• Mango

Z pewnością słyszałeś o mango już dużo wcześniej. Jest to stosunkowo popularna „plotka o marihuanie”, że jedzenie mango sprawi, że będziesz na haju. Wysokie poziomy terpenów mircenowych znajdujące się w tym fantazyjnym owocu, rzekomo, wiążą się z receptorami THC. Dzięki temu efekty marihuany pojawiają się szybciej i trwają dłużej. Niektórzy twierdzą nawet, że czują, iż ich efekty są mocniejsze po zjedzeniu mango wraz z konsumpcją marihuany. Wspaniałe, prawda? Mango jest tak smaczne, że niezależnie od tego, czy poczujesz te efekty specjalne, będziesz cieszyć się tą zdrową przekąską w wielkim stylu.

• Kombucha

Kombucha! Kombucha to wspaniałe źródło probiotyków i przeciwutleniaczy, które posiada wiele leczniczych właściwości. Źródła podają również, że kombucha może zabijać bakterie i pomagać w zarządzaniu/ ochronie przed szeroką gamą chorób i nowotworów. W połączeniu z konopiami, działanie lecznicze obu jest zwiększone. I to jest niesamowite. Większość sklepów spożywczych oferuje kombuchę, a jeśli mieszkasz w okolicy, w której nie jest łatwo dostępna, obecnie możesz zamówić ją online z wielu różnych stron!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.