Jak Rozmawiać z Partnerem Który Nie Lubi Marihuany

Każdy związek napotyka różne wyzwania do pokonania. Twój partner może wspierać jedną partię polityczną, a ty kompletnie inną. Może twój partner woli oglądać horrory, a ty kochasz komedie romantyczne. I czasem może się zdarzyć, że twój partner nie będzie lubił marihuany tak bardzo jak ty. Większość różnic można przezwyciężyć w związku przy odrobinie wysiłku, a twoje preferencje dotyczące konsumpcji marihuany nie muszą być wyjątkiem. Jak omówimy poniżej, istnieje wiele sposobów rozwijania relacji z partnerem, który nie lubi zioła.

Uczciwość to najlepsza zasada

Po pierwsze, jeśli Twój partner jest zdecydowany i przeciwstawia się paleniu trawki, bądź otwarty i szczery w kwestii konsumpcji od samego początku. Rozpoczynanie jakiegokolwiek związku pod fałszywym pretekstem jest receptą na porażkę i nie powinno się tego robić, chyba że jesteś międzynarodowym szpiegiem i znasz kod rozbrajający broń biologiczną.

Oczywiście łatwiej to powiedzieć niż zrobić. Brak wiedzy, jak twój partner zareaguje na twoją miłość do zioła, może początkowo sprawić, że będziesz niechętny. Jednak łatwiej jest przekonać kogoś, że uważasz, że palenie marihuany jest akceptowalne, niż przekonać kogoś, że okłamywanie go jest dopuszczalne.

Komunikacja to podstawa

Komunikacja jest podstawą każdego związku. Kiedy już szczerze powiesz swojemu partnerowi o swoich nawykach związanych z konsumpcją konopi, następnym krokiem jest zapytanie, dlaczego mają negatywne podejście do rośliny. Czasami jest to proste – np. nie mogą sobie na to pozwolić z powodu ograniczeń w pracy. Mogą być aktywnymi żołnierzami, pracować dla rządu federalnego lub obsługiwać ciężkie maszyny, a jeden nieudany test antynarkotykowy może zakończyć ich karierę.

Innym częstym powodem, dla którego twój partner może nie pozwolić sobie na marihuanę, jest przekonanie, że osłabia ona popęd i motywację ludzi. Najlepszym sposobem, aby pomóc swojemu potencjalnemu partnerowi przezwyciężyć ten problem, jest nie pozwolić, aby palenie trawki powstrzymywało Cię od wspólnego spędzania czasu. Wychodzenie z partnerem, gdy jest pod wpływem marihuany, oddawanie się wspólnym zainteresowaniem oraz kontynuowanie rozmowy w dużym stopniu przyczynia się do pokazania im, że odrobina marihuany nie jest przeszkodą w waszym codziennym życiu.

Jeśli ktoś może mówić tylko o jednym zainteresowaniu swoim życiem – czy to paleniu trawki, czy marzeniu o skakaniu kotów na bungee – jest to czerwona flaga dla każdego potencjalnego partnera. Znalezienie wspólnej płaszczyzny w sprawie marihuany to kolejny pomocny krok. Podziel się ze swoim partnerem tym, co lubisz najbardziej w marihuanie. Dowiedz się, czego używają, aby się odprężyć lub ulepszyć swoje codzienne życie. Może uprawiają jogę, piją piwo lub medytują. Niezależnie od powodów, zrozumienie, dlaczego palisz trawkę, może rozproszyć wiele zmartwień twojego partnera.

Wreszcie, bądź otwarty na ich opinię, jeśli martwią się, że zbytnio sobie pozwalasz. Istnieje różnica między częstym spożywaniem marihuany a nadmiernym paleniem marihuany. Czasami potrzeba spojrzenia innej osoby, aby zauważyć różnicę. Nie musisz rzucać palenia, ponieważ Cię o to proszą, ale gotowość do słuchania i modyfikowania swoich nawyków może znacznie przyczynić się do udanego związku.

Daj marihuanie drugą szansę

O ile nie jest to kwestia moralna, częstym powodem, dla którego ludzie nie mogą palić marihuany, jest to, że na początku mieli z tym złe doświadczenia. Może nie podobało im się to, jak bardzo kaszlali. Może zjedli drugie ciastko, zanim pierwsze dało swoje efekty (i wszyscy wiemy jak to się kończy). Jeśli tak jest w przypadku twojego partnera, zapytaj go, dlaczego nie lubi marihuany, i delikatnie zasugeruj, żeby spróbował ponownie. Istnieje wiele sposobów na cieszenie się konopiami indyjskimi, a odkrycie, co im się nie podobało za pierwszym razem, ułatwia zasugerowanie alternatyw. Jeśli nie lubią wdychać marihuany lub chcą zachować swoje płuca w czystości, zawsze opcją jest podzielenie się małą dawką jadalnych produktów lub nalewki. Jeśli przesadzili i źle się bawili, zacznij od niskiej dawki i zobacz dokąd ich to zaprowadzi. Jeśli martwią się lękiem lub paranoją, produkt o wysokiej zawartości CBD może pomóc im się zrelaksować i bardziej cieszyć się tym doświadczeniem.

Zapytanie partnera, dlaczego nie lubi marihuany, i delikatnie zasugerowanie, by spróbował ponownie, może ułatwić mu pomysł dodania marihuany do ich życia lub zaakceptowania jej.

Bez względu na to, jaką ścieżkę wybierzesz, pokazanie partnerowi, że roślina to coś więcej niż palenie jointów i jedzenie ciasteczek, może pomóc im w dodaniu marihuany do ich życia lub zaakceptowaniu jej miejsca w twoim. Jeśli zdecydowanie sprzeciwiają się spożywaniu cannabis, szanuj ich decyzję o wstrzymaniu się od głosu w takim samym stopniu, w jakim szanują Twoją decyzję o zrobieniu czegoś odwrotnego. Sprawianie, że twój partner czuje się głupio lub oceniany za to, że nie lubi tego, co lubisz – czy to marihuany, gier wideo czy pisania to świetny sposób, aby skończyć jako singiel.

Co z oczu to z serca

Jeśli twój partner pogodził się z twoją potrzebą zioła, ale nadal nie lubi przebywać w pobliżu cannabis, czasami najlepiej sprawdzi się podejście „czego oczy nie widziały tego sercu nie żal”. Nie ma nic złego w wyjściu na zewnątrz na „spacer”, pójściu do garażu, by włączyć „muzykę” lub po prostu znaleźć dobrze wentylowane pomieszczenie na „spokojny czas”.

Jeśli zapach przeszkadza Twojemu partnerowi, rozważ wapowanie marihuany. Koncentraty są znacznie mniej pachnące niż kwiaty, ale jeśli jesteś zagorzałym fanem spożywania ziół w ich oryginalnej postaci, waporyzacja suchych ziół może być dobrym kompromisem. Nie wyeliminuje całkowicie zapachu, ale w porównaniu z jointem będzie wręcz bezzapachowa.

Kompromis to podstawa

Jeśli chodzi o relacje, zawsze trzeba będzie iść na kompromisy. Jednak dopóki traktujecie się z szacunkiem, otwarcie komunikujecie i jesteście gotowi do dzielenia się życiem, nie ma powodu, aby palić trochę zioła. A jeśli związek się nie udaje z powodu trawki lub z jakiegoś innego powodu, nie martw się. W morzu jest mnóstwo innych ryb, a wiele z nich tak samo jak Ty uwielbia zioło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.