Kobiety kochają marihuanę

Według Cannabis Consumers Coalition (CCC), 53% kobiet w obecnych czasach pali marihuanę. Kobiety nie tylko palą na równi z mężczyznami, ale także prowadzą przemysł marihuany.

Coraz więcej kobiet ma odwagę palić marihuanę niż kiedykolwiek wcześniej. Według nowego raportu Cannabis Consumers Coalition (CCC), marihuanę pali tyle samo kobiet co mężczyzn.

W przeszłości badania najczęściej wykazywały, że to mężczyźni są płcią która spożywa najwięcej cannabis, ale ten konkretny raport różni się zupełnie od reszty.

Badanie CCC wykazało, że 53 procent kobiet pali marihuanę, podczas gdy odsetek mężczyzn wynosi jedynie 42 procent. Larisa Boliver, autorka raportu mówi, że większość respondentów to kobiety,

Choć istnieje spora różnica między sprawozdaniami dotyczącymi płci wśród konsumentów cannabis, znaczenie kobiet- konsumentów nie jest bez znaczenia.

Najgłębszym stwierdzeniem w naszym raporcie było to, że większość respondentów to kobiety o ponad 15% marginesie.

Autorka wspomniała również, że w sprawozdaniu stwierdzono, że 68% mężczyzn to konsumenci konopi, zbliżając stosunek do 2:1. Jednak w badaniu Gallup w 2013 roku wykazano mniejszą lukę, sugerując że 8 procent mężczyzn korzysta z marihuany każdego dnia w porównaniu do kobiet, których odsetek wynosił 6 procent. W przeciwieństwie do poprzednich badań, raport CCC był anonimowy i dotyczył wszystkich państw, w tym tych, w których marihuana nie jest jeszcze legalna.

Kobiety nie tylko palą więcej marihuany niż kiedykolwiek wcześniej, ale także dominują w przemyśle cannabis. W 2015 roku, Marijuana Business Daily zauważyło, że kobiety przewodzą ponad 36% stanowisk na poziomie kierowniczym.

Kristina Neoushoff, dyrektor Women Grow’s – organizacji, która posiada ponad 37 oddziałów w całym kraju, a które jest miejscem dla kobiet ze wszystkich dziedzin życia mówi

Przezwyciężamy stygmaty. Jesteśmy żonami, mamami, córkami, ciotkami, babciami, przedsiębiorcami, profesjonalistami, liderami, i opiekunami, i budujemy ten przemysł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.