Szef DEA właśnie stwierdził, że „Marihuana nie jest lekarstwem”

Może nie powinniśmy być zaskoczeni, skoro wiadomo, że dosłownie prawo wymaga od niego kłamania. Dyrektor Drug Enforcement Administration, Chuck Rosenberg powiedział w czwartek, że „Marihuana nie jest lekarstwem”.

Ignorowanie dowodów?

Nieważne, że istnieją obszerne dowody, dosłownie tysiące badań naukowych, które pokazują bezpieczeństwo i skuteczność marihuany. Tysiące pacjentów i rodzin w całym kraju obserwowało skutki marihuany na sobie i poznawało dzięki temu prawdę!

Nawet sam rząd federalny dostarcza ją niektórym pacjentom.

Rosenberg, przemawiając w Cleveland Clinic w Ohio, powiedział,

Jeśli okaże się, że jest coś w palonej marihuanie, co pomaga ludziom – to niesamowicie. Jednak ja będę ostatnią osobą, która przejdzie taką drogę.

To bardzo ironiczne, że Rosenberg, którego agencja uznaje cannabis za substancję grupy 1, równie groźną co heroina i LSD, prosi każdego, aby trzymać się dowodów naukowych.

Jest to szczególnie ważne, ponieważ zarówno kokaina jak i metaamfetamina są uważane za substancje grupy 2, zgodnie z tymi samymi zasadami, co czyni je oficjalnie bezpieczniejsze niż marihuana, zgodnie z rządem federalnym.

Martwimy się, że odchodzimy coraz bardziej od tego, że nauka prowadzi politykę, jeśli chodzi o marihuanę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.