Piwo Konopne

thc-piwo-z-thc

Nie ma co do tego wątpliwości, jedno z najlepszych piw jakie można zrobić jest z konopi. Wydaje się, że chodzić by mogło o orzechowy smak nasion konopi, która sprawia, że jest ono samo w sobie świetnie smakującym piwem.

Istnieje rzeczywiście sporo sposobów, aby zrobić piwo z konopi.

Po pierwsze, należy zdecydować, od jakiego rodzaju produktu masz zamiar zacząć. Niektórzy używają całego ziarna, które dodaje ogromną ilość orzechowego smaku (w przypadku kawy często ziarno jest palone przed dodaniem, aby uzyskać jeszcze głębszy smak).

Niektórzy używają łuskanego ziarna, które zapewnia przyjemny i delikatny smak.

Jeszcze inni wolą ochronić piwo przed orzechowym posmakiem wykorzystując to, co nazywamy mączką z nasion konopi, która jest produktem ubocznym tłoczenia nasion na olej. W rzeczywistości, produkt ten można polecić jako w zasadzie najlepszy ze wszystkich i według koneserów to z niego powstaje najlepsze piwo.

Wiele różnych browarów w Kanadzie oraz USA korzysta z doskonałego produktu jakim są konopie. Piwo konopne wykonane z mączki konopnej jest po prostu niesamowite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Piwo Konopne”


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.