Okazuje się, że organizm człowieka został zaprojektowany do lepszej pracy z cannabis

Cofając się o miliony lat historii, dieta naszych przodków była mieszanką żywności roślinnej i białka. Dni spędzaliśmy wylegując się w dżungli, żerując na roślinności i owocach, jedzeniu termitów, fig, nasion i innych źródłach substancji odżywczych. Owoce i rośliny które spożywali mogły zmienić bieg historii na zawsze.

Nasi przodkowie spożywali terpenoidy, których nasi koledzy ssaki nie mogli lub nie chcieli spożywać. Jeśli nigdy nie jedli tyle terpenoidów i kannabinoidów, możemy zastanawiać się, czy posiadali kreatywność do odkrywania nowych sposobów na rozwiązywanie problemów, takich jak rozniecenie pierwszego ognia lub budowa pierwszego „domu”.

Marihuana jest naszym cichym partnerem od tysiącleci. Obecnie wiemy, że przyprawy i rośliny zawierają różne poziomy kannabinoidów i terpenoidów. Uważa się, że spożywanie przypraw takich jak gałka muszkatołowa w ogromnej ilości powoduje psychiczny odlot (nie polecamy eksperymentowania).

Wiele powszechnie spożywanych produktów spożywczych takich jak morele, pietruszka, tymianek, a nawet napoje zawierające chmiel posiadają różne poziomy terpenoidów.

• Trochę o systemie endokannabinoidowym (ECS):

Czy wiesz, że ECS określa czy urodzą się dzieci czy nie? Anandamid jest substancją chemiczną, którą produkuje ciało, a która znana jest jako przyczyna nagłej utraty ciąży. Naukowcy zaobserwowali to odkrywając, że poziom tej substancji jest niski u myszy, które są w ciąży.

• Jak ludzkie ciało działa we współpracy z cannabis?

Pomyśl o ECS jako o systemie zamek i klucz w twoim ciele. Zamek (receptor) jest zawsze obecny wewnątrz ciała, czekając na klucz (kannabinoidy i terpeny), który otworzy receptor. Podczas spożywania marihuany, aktywujemy te receptory i inicjujemy łańcuch zdarzeń wewnątrz ciała uwalniając endokannabinoidy do krwi i komórek.

• Każda komórka w ciele współdziała z kannabinoidami.

Kannabinoidy stymulują tworzenie komórek wątroby (co odwraca skutki czasów studenckich) i pomagają rozwijać płuca, co pozwala nam lepiej oddychać. Nerki także ci podziękują.

• Twój organizm naturalnie produkuje kannabinoidy.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego karmienie piersią jest tak istotne dla rozwoju człowieka? Kannabinoidy. Naukowcy odkryli, że główną funkcją endokannabinoidów jest nauczenie dziecka procesu ssania przez indukcję apetytu.

Ludzkie ciało stale wytwarza i reguluje endokannabinoidy dla różnych istotnych funkcji życiowych.

• To zabija raka. Naprawdę.

Każda inna pigułka, inny lek, jakiekolwiek inne leczenie okrzyknięte byłoby mianem cudu medycznego naszych czasów. Jednak hipokryzja polityczna trzyma ten fakt z dala od opinii publicznej.
Naukowy termin to apoptoza, czyli indukcja śmierci komórkowej. Guzy nowotworowe są podstawowymi komórkami, które nie otrzymały sygnału „stop”. Gdy pacjenci cierpiący na raka spożywają cannabis, ich komórki rakowe są dosłownie wyłączone.

• Brak wzrostu nowotworowego.

Mój przyjaciel cierpiał na fazę 4 raka kiedy doznał remisji, był jeszcze wtedy w wojsku. Wielu pacjentów, którzy spożywali cannabis jest w stanie opowiedzieć podobną historię.

• Kannabinoidy chronią jelita.

Nasz znajomy z kopalni cierpi na zespół Crohna. Kiedy pali cannabis lub bierze DAB, nikt nie jest w stanie przypisać mu tej choroby – chyba, że sam o niej powie.

Twoje jelita są pokryte receptorami kannabinoidowymi. To tak, jakby natura dała nam poprawkę na wszystko, jeśli jemy naturalnie produkowaną żywność.

• Remedium na złamane kości.

Izraelskie szpitale wykazały, że leczenie kannabinoidami jest korzystne w przypadku złamań i innych urazów kości.
Receptory ECS stymulują regenerację kości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.