Stan Waszyngton wydał pierwszą licencję na biznes konopny

Stan Waszyngton wydał pierwszą licencję na biznes konopny, KonopiaLeczy.com

W środę, Washington State Liquor Control Board wydał pierwsze zezwolenie na prowadzenie działalności związanej z przemysłem rekreacyjnej marihuany na terenie stanu.

32-letni Sean Green, prezes firmy o nazwie Kouchlock Productions odebrał licencję na prowadzenie biznesu konopnego. Liquor Control Board twierdzi, że Green dostał licencję ze względu na przedstawienie l-502 aplikacji biznesowych.

Green obecnie prowadzi dwie przychodnie medycznej marihuany, jedną w Spokane, a drugą w Shoreline.
Obecnie posiada licencję producenta pozwalającą mu na uprawę 21.000 m kwadratowych konopi na rynek rekreacyjny.

Green mówi, że planuje rozpocząć uprawę od 1.200 m kwadratowych. Uprawa Greena dostarczać będzie marihuanę detalistom. Zamierza on zatrudnić od 30 do 50 pracowników.

Zgodnie z nowym systemem, Waszyngton oczekuje otworzenia 334 sklepów z marihuaną w całym stanie. Prognozy mówią, że sprzedaż wygeneruje ponad 51 milionów dolarów w ciągu pierwszych dwóch lat.

Choć Green planuje kontynuować swoje działania związane z medyczną marihuaną, prawodawcy Waszyngtonu rozważają, czy połączyć przemysł marihuany medycznej z nowym systemem rekreacyjnym.

Użytkownicy medyczni obawiają się, że połączenie tych dwóch systemów mogłoby ograniczyć dostęp do medycznej marihuany, ograniczając prywatne produkcje oraz wprowadzenie dodatkowego podatku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie, oleju CBD, THC, badania, zastosowanie, dawkowanie.