Stan Waszyngton wydał pierwszą licencję na biznes konopny

Stan Waszyngton wydał pierwszą licencję na biznes konopny, KonopiaLeczy.com

W środę, Washington State Liquor Control Board wydał pierwsze zezwolenie na prowadzenie działalności związanej z przemysłem rekreacyjnej marihuany na terenie stanu.

32-letni Sean Green, prezes firmy o nazwie Kouchlock Productions odebrał licencję na prowadzenie biznesu konopnego. Liquor Control Board twierdzi, że Green dostał licencję ze względu na przedstawienie l-502 aplikacji biznesowych.

Green obecnie prowadzi dwie przychodnie medycznej marihuany, jedną w Spokane, a drugą w Shoreline.
Obecnie posiada licencję producenta pozwalającą mu na uprawę 21.000 m kwadratowych konopi na rynek rekreacyjny.

Green mówi, że planuje rozpocząć uprawę od 1.200 m kwadratowych. Uprawa Greena dostarczać będzie marihuanę detalistom. Zamierza on zatrudnić od 30 do 50 pracowników.

Zgodnie z nowym systemem, Waszyngton oczekuje otworzenia 334 sklepów z marihuaną w całym stanie. Prognozy mówią, że sprzedaż wygeneruje ponad 51 milionów dolarów w ciągu pierwszych dwóch lat.

Choć Green planuje kontynuować swoje działania związane z medyczną marihuaną, prawodawcy Waszyngtonu rozważają, czy połączyć przemysł marihuany medycznej z nowym systemem rekreacyjnym.

Użytkownicy medyczni obawiają się, że połączenie tych dwóch systemów mogłoby ograniczyć dostęp do medycznej marihuany, ograniczając prywatne produkcje oraz wprowadzenie dodatkowego podatku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie, oleju CBD, THC, badania, zastosowanie, dawkowanie.