olej cbd, sklep sklep z nasionami konopi

W Michigan, apteki z cannabis czeka zmiana

Michigan zakazuje aptekom z cannabis nazywania swoich punktów… aptekami. Wraz z aptekami, urzędnicy zakazują sklepom również stosowania innych powszechnych terminów takich jak „przychodnia” czy „aptekarz”.

Michigan ponownie rzuca kłody pod nogi zwolenników cannabis. We wtorek, urzędnicy z departamentu ds. licencji i regulacji w Michigan opublikowali listę ponad tuzina terminów, z których medyczne przychodnie cannabis nie mogą już korzystać.

Jest to pierwszy przypadek, kiedy detaliczni sprzedawcy cannabis nie mogą siebie określać już mianem aptek. Nie mogą używać tego terminu w nazwie sklepu, brandingu, ani w reklamie.

„Przychodnia” nie jest jedynym słowem, którego nie mogą używać. Stanowe organy regulacyjne zakazują stosowania 16 terminów, które według nich nie mogą dotyczyć sklepów z marihuaną.

Poza „przychodnią”, lista zawiera inne terminy, które często pojawiają się w nazwach placówek.

„Apteka”, „sklep z lekami”, „sklep z lekarstwami”, a nawet „aptekarz”. Zakazane są również terminy techniczne, takie jak „licencjonowany technik farmacji”, „lekarza farmacji”, certyfikowanych technik farmaceutyczny”.

Przepisy zawarte w kodeksie zdrowia publicznego stanowią, że tylko osoby, które spełniły określone kwalifikacje, mogą korzystać z tych terminów, a osoby sprzedające w sklepach z cannabis często nie spełniają tych kwalifikacji.

Jeśli przychodnie w Michigan nie zastosują się do powyższych wymogów, ryzykują utratą uprawnień do posiadania licencji.

Sprawdź

thcthc com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cbd, olej, oleje, olejki, konopne
nasiona marihuany, nasiona konopi, seedbay marijuana, cannabis seeds, akseeds

Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie, oleju CBD, THC, badania, zastosowanie, dawkowanie.