Sąsiedzi nie zgadzają się na sklep z marihuaną

Ponad 45 osób wysłało pisemne uwagi na temat nowego sklepu.

Pełnomocnicy z Boulder County głosowali za tym, aby utrzymać w mocy zatwierdzenie wydane przez Departament ds. Zagospodarowania Terenu dotyczące planu zmiany przeznaczenia nieruchomości przy autostradzie 7521 Ute na sklep z marihuaną zamiast restauracji.

Zarówno restauracja, jak i sprzedaż detaliczna marihuany posiadają prawo do istnienia w dzielnicy biznesowej, w tym ta, w której znajduje się nieruchomość – na rogu Kolorado 66 i North 75th Street, na zachód od Longmont.

Ponad 45 osób wysłało hrabstwu pisemne zastrzeżenie, aby zezwolić marihuanie na zajęcie miejsca restauracji i baru Praha, poprzednio Old Prague Inn.

Kilkanaście osób sprzeciwiło się także podczas przemowy urzędników w czwartek. Jednak wybrani pełnomocnicy nie mogą (zgodnie z prawem) oprzeć swoich orzeczeń na rodzajach firm, którym się to podoba lub nie – powiedziała przewodnicząca komisji Elise Jones.

Tanya Eisele, która powiedziała, że jej dom znajduje się przy North 75th Street, naprzeciwko restauracji, była jedną z wielu osób obawiających się, że zmiany pogorszą i tak już niebezpieczne warunki drogowe w Kolorado 66 i North 75th.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.