Pierwszy miesiąc legalnej marihuany w Kolorado w liczbach

medyczna-marihuana-medycyna-lekarstwo-apteka-gdzie-kupic-nasiona-marihuany-gdzie-kupic-medyczna-marihuane

Pierwszy miesiąc rekreacyjnej sprzedaży w Kolorado wygenerował nieco ponad 14 milionów dolarów sprzedaży ogółem, oraz 2 miliony dolarów wpływów podatkowych, zgodnie z najnowszymi danymi.

Wydane w poniedziałek przez Stanowy Departament Dochodów, liczby są pierwszymi oficjalnymi numerami określającymi rekreacyjną branżę w Kolorado.

W każdym razie, dane te stanowią o prawdziwym potencjale branży. Wczesne opóźnienia licencyjne oznaczały, że niewiele firm było gotowych do rozpoczęcia sprzedaży w terminie.

W sumie, 59 firm zajmujących się rekreacyjną marihuaną złożyło zeznanie podatkowe pod koniec pierwszego miesiąca.

Według stanu, po dwóch miesiącach liczba rekreacyjnych sklepów, które otrzymały licencję wynosiła 167. Ale faktyczna ilość sklepów rekreacyjnych, które są obecnie otwarte jest niepewna.

Według szacunków opublikowanych w ubiegłym miesiącu przez gubernatora John Hickenlooper, sprzedaż z pierwszych sześciu miesięcy powinna wynieść więcej niż 190 milionów dolarów.

Przez następny rok obrotowy, oczekuje się, że sprzedaż rekreacyjna osiągnie pułap 600 milionów dolarów (rocznie), co przekłada się na około 118 milionów dolarów dochodu dla państwa. Podatki państwowe tworzą w przybliżeniu 25% ceny sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.