Konopia dla Zwierząt

retro-lisc-marihuany

Niektórzy producenci ziaren i warzyw, które nie nadają się do spożycia przez ludzi sprzedają je dla producentów żywności dla zwierząt. Praktycznie we wszystkich komercyjnych karmach dla zwierząt domowych jest bardzo niska jakość odżywcza i dodatek syntetycznych witamin i innych substancji chemicznych, które powodują, że zwierzęta cierpią na niedobory żywnościowe i nadmiar toksyn w organizmie.

Jeśli zwierzęta karmione są prawdziwym pokarmem to stan ich stawów, sierści, zębów, oczu i uszu poprawia się radykalnie – wraz z ich oddechem i postawą.

Konopia jest pod tym względem doskonała. Podobnie jak ludzie, zwierzęta także potrzebują diety o niskiej zawartości cukru przy jednoczesnym dostarczaniu szerokiej ilości wysokiej jakości niezbędnych kwasów tłuszczowych, białka, witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.Nie ma lepszego źródła wszystkich tych składników odżywczych niż konopia.

To jest właśnie to, co mówi Dan – fan konopi, który do diety swoich dwóch adoptowanych psów włączył nasiona oraz olej konopny:

– Sierść psów stała się bardziej miękka, gładsza i bardziej błyszcząca.
– O ile nie bawią się w błocie – nie trzeba ich myć.
– Ten, który był agresywny stał się spokojny.
– Obydwa psy mają teraz przyjemny zapach oddechu i uszu.

Według Dana, wprowadzanie zwierzętom diety bogatej w omega i białka roślinne wysokiej jakości ma ogromny wpływ na ich zdrowie – „przynosi je z powrotem do życia, przybierają na wadze, poprawiają swoją sierść, znikają infekcje, a objawy stresu znikają.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.