olej cbd, sklep sklep z nasionami konopi

Legalizacja medycznej marihuany w Luizjanie

marihuana-do-badania-po-raz-kolejny

Senatorowie zagłosowali 21-16 na wniosek senatora Freda Mills. Wymagane było 20 głosów, aby wniosek przeszedł.

Luizjana jeszcze nie rozpoczęła programu medycznej marihuany, co ostatecznie pozwoli na uzyskanie klasy medycznej marihuany – w postaci materiałów eksploatacyjnych, które nie mogą być palone – dla osób cierpiących na nowotwory, jaskrę i ciężką postać porażenia mózgowego.

Mills chce dodać do listy także zaburzenia napadowe, HIV, epilepsję, poważne skurcze mięśni, dystrofię mięśniową, stwardnienie rozsiane i inne choroby.

„Jest to dla osób z ciężkimi, ciężkimi zaburzeniami. Nie jest to coś, co po prostu będziemy przepisywać na chybił trafił,” powiedział Mills.

Senator Sharon Hewitt, powiedziała rok temu, że nigdy nie przypuszczała, że sama będzie wzywać do wsparcia marihuana – ale jak sama mówi, otrzymała ponad 80 e-maili od ludzi z jej dzielnicy, którzy opisywali jak legalizacja substancji może pomóc dzieciom z poważnymi problemami zdrowotnymi.

„Ci rodzice, wszystko czego chcą to okazja, aby być w stanie pomóc swoim dzieciom. Legalizacja marihuany to decyzja zmieniająca ich życie,” powiedziała Hewitt.

Zgodnie z obowiązującym prawem, państwo będzie miało jednego hodowcę medycznej marihuany oraz 10 licencjonowanych dystrybutorów.

Sprawdź

thcthc com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cbd, olej, oleje, olejki, konopne
nasiona marihuany, nasiona konopi, seedbay marijuana, cannabis seeds, akseeds

Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie, oleju CBD, THC, badania, zastosowanie, dawkowanie.