Temperatura waporyzowania – dlaczego jest tak ważna?

Temperatura waporyzowania – dlaczego jest tak ważna?, KonopiaLeczy.com

Jeśli porozmawiasz z jakimkolwiek fanatykiem waporyzowania, będzie on w stanie powiedzieć ci jaka jest jego ulubiona temperatura odparowywania marihuany. Tym, co wiedzą ci ludzie jest to, że temperatura wpływa na to, jakiego rodzaju będziesz miał doświadczenie.

• Jaki rodzaj haju chcesz uzyskać?

Jednym z najważniejszych powodów regulacji temperatury jest to, że można kontrolować efekt końcowy, który zostanie osiągnięty. Najpowszechniej stosowany zakres temperatury stosowany dla marihuany wynosi 180 – 210°C. Ogólnie rzecz mówiąc, temperatury poniżej 190°C powodują bardziej mentalny haj, a temperatury powyżej 190°C przyczyniają się do haju bardziej odczuwalnego w ciele.

• Smak

Smak twoich ziół jest również uzależniony od stosowanej przez ciebie temperatury. Smak, w przeciwieństwie do palenia, jest pełen aromatu, czysty i po prostu smaczny. Jak dobre wino – ale jeszcze lepiej!
Jeśli stosujesz zbyt wysoką temperaturę to możesz spalić zioło i pozbawić go całkowicie smaku. Najlepiej rozpoczynać od niskich temperatur i stopniowo kierować się ku górze.

• Inne zioła?

Waporyzatory można również stosować do innych ziół. Jednak z pewnością wymagają one całkiem innych temperatur niż marihuana.
Zioła takie jak rumianek, waleriana, niebieski lotos mogą być wykorzystywane ze względu na właściwości uspokajające.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie, oleju CBD, THC, badania, zastosowanie, dawkowanie.