Temperatura waporyzowania – dlaczego jest tak ważna?

Jeśli porozmawiasz z jakimkolwiek fanatykiem waporyzowania, będzie on w stanie powiedzieć ci jaka jest jego ulubiona temperatura odparowywania marihuany. Tym, co wiedzą ci ludzie jest to, że temperatura wpływa na to, jakiego rodzaju będziesz miał doświadczenie.

• Jaki rodzaj haju chcesz uzyskać?

Jednym z najważniejszych powodów regulacji temperatury jest to, że można kontrolować efekt końcowy, który zostanie osiągnięty. Najpowszechniej stosowany zakres temperatury stosowany dla marihuany wynosi 180 – 210°C. Ogólnie rzecz mówiąc, temperatury poniżej 190°C powodują bardziej mentalny haj, a temperatury powyżej 190°C przyczyniają się do haju bardziej odczuwalnego w ciele.

• Smak

Smak twoich ziół jest również uzależniony od stosowanej przez ciebie temperatury. Smak, w przeciwieństwie do palenia, jest pełen aromatu, czysty i po prostu smaczny. Jak dobre wino – ale jeszcze lepiej!
Jeśli stosujesz zbyt wysoką temperaturę to możesz spalić zioło i pozbawić go całkowicie smaku. Najlepiej rozpoczynać od niskich temperatur i stopniowo kierować się ku górze.

• Inne zioła?

Waporyzatory można również stosować do innych ziół. Jednak z pewnością wymagają one całkiem innych temperatur niż marihuana.
Zioła takie jak rumianek, waleriana, niebieski lotos mogą być wykorzystywane ze względu na właściwości uspokajające.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.