USA: Zatwierdzone zasady i opłaty dla przychodni z medyczną marihuaną w County

marihuana-medyczna-w-sloiku-roslina

Proponowany program dotyczący medycznej marihuany w przychodniach otrzymał jednogłośne poparcie od Rady Nadzorczej w dniu 3 maja, torując tym samym drogę dla przyszłych właścicieli firm, aby rozpocząć składanie wniosków do lipca.

Na spotkaniu, które trwało około 90 minut, Rada Nadzorcza zatwierdziła program stworzony przez Wspólnotową Agencję Rozwoju (CDA), radcę Urzędu Powiatowego i podkomisji Zarządu Nadzorującego Judy Arnold.

Asystent CDA, Dyrektor Tom Lai powiedział, że program był wzorowany na przyjętym już w Berkley i obejmuje publikację przewodnika aplikacji, formularz zgłoszeniowy i harmonogram opłat.

Oczekuje się, że proces zatwierdzania zajmie od czterech do ośmiu miesięcy w zależności od takich czynników jak jakość i kompleksowość stosowania i wprowadzania publicznego. Czas składania wniosków ruszy w lipcu i sierpniu, a następnie CDA rozpatrzy je we wrześniu i w październiku. Nowy komitet doradczy do spraw medycznej marihuany (zostanie jeszcze zwołany) dokona oceny wniosków w listopadzie, a następnie przedstawi zalecenia w grudniu lub na początku 2017 roku.

„Zdecydowanie popieram regulację pozwoleń dla mieszkańców, którzy mieszkają na terenie stanu przez rok lub więcej,” mówi prezes zarządu Steve Kinsey.

Choć marihuana jest uważana za nielegalny narkotyk na poziomie prawa federalnego, wniosek gwarantuje, że ciężko chorzy Kalifornijczycy mają prawo do uzyskania i stosowania marihuany w celach medycznych po otrzymaniu zalecenia od lekarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.