Recenzja Odmiany Marihuany Blue Cheese

Odmiana Blue Cheese to prawdziwa, europejska rozkosz. Hodowana między innymi przez Barney’s Farm oraz Royal Queen Seeds, hybryda w której dominuje indica, jest zarówno śmierdząca jak i pyszna. Blue Cheese charakteryzuje się odurzającym aromatem i głębokim, odprężającym hajem. Odczucia bardziej skupione są na ciele niż na umyśle. Blue Cheese jest doskonałym wyborem w celu zarządzania bólem oraz relaksacji po długim i ciężkim dniu.

Recenzja Odmiany Marihuany Blue Cheese, KonopiaLeczy.com

Odmiana Blue Cheese to skrzyżowanie Blueberry oraz UK Cheese. To kombinacja jest nie tylko absolutnie pyszna, ale także przynosi bardzo pozytywne wibracje.

Blueberry jest jedną z odmian, która jest rodzicem legendarnego niebieskiego snu. Członkowie Barney’s Farm postanowili skrzyżować tę uroczą damę z Cheese, śmierdzącym, ostrym pąkiem, znanym ze swoich ciężkich efektów.

Blue Cheese, powstały krzyż, jest mocną odmianą popularną wśród codziennych entuzjastów i koneserów. Odmiana ta polecana jest dla średnio zaawansowanych i doświadczonych konsumentów. Blue Cheese często produkuje około 20 procent THC. Choć może nie być najmocniejszą odmianą na półce, odmiana nadal jest potężnie psychoaktywna i zapewnia przyjemny, euforyczny haj.

Smak Blue Cheese jest ostry, przypominający czasem umami, o słodkiej woni jagody, co sprawia wrażenie mocnego doświadczenia sensorycznego.

Odmiana Blue Cheese uważana jest za 80% indicę oraz 20% sativę. Choć jest często klasyfikowana jako indica, nie jest to odmiana, która przytwierdzi cię do sofy. Efekty tej rośliny są rzeczywiście spokojne, ale zazwyczaj powodują raczej odprężenie i emocjonalne podniesienie niż ciężkie uspokojenie.

Oczywiście, zbyt duże dawki z pewnością sprawią, że będziesz ziewał. Początkujący konsumenci mogą zauważyć, że odmiana ta może powodować uczucie podobne do zawrotów głowy. Przydać mogą się woda lub kwaśny cukierek – Blue Cheese ma tendencję do powodowania uczucia suchości w ustach.

W każdym razie, odmiana ta nie ma tendencji do powodowania zbyt wielu drażniących efektów ubocznych, takich jak paranoja czy uczucie niepokoju.

Ci, którzy potrzebują odpoczynku od fizycznego stresu, z pewnością zakochają się w Blue Cheese.

Odmiana jest idealna na popołudnie lub do stosowania podczas wolnego weekendu. Jest doskonałym wyborem do dzielenia się z przyjaciółmi, po szkole lub pracy.

Blue Cheese jest dosyć towarzyska i szczęśliwa.

Konsumenci medyczni często sięgają po Blue Cheese z powodu chronicznego stresu, bezsenności, bólu. Odmiana ma również tendencję do zwiększania apetytu, co może być korzystne dla tych, którzy chcą zaznać ulgi w nudnościach lub dla każdego, kto walczy o zwiększenie masy ciała.

Blue Cheese z powodzeniem pomaga również w dolegliwościach związanych ze zdrowiem psychicznym, takich jak lęk i depresja.

Recenzja Odmiany Marihuany Blue Cheese, KonopiaLeczy.com

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tej odmiany to polecamy nasiona marihuany od Royal Queen Seeds, które możesz kupić w sklepie thc-thc. W wersji pełno sezonowej – Blue Cheese Feminizowane oraz automatycznej – Blue Cheese Automatic Feminizowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie, oleju CBD, THC, badania, zastosowanie, dawkowanie.