Recenzja Odmiany Marihuany Blue Cheese

Odmiana Blue Cheese to prawdziwa, europejska rozkosz. Hodowana między innymi przez Barney’s Farm oraz Royal Queen Seeds, hybryda w której dominuje indica, jest zarówno śmierdząca jak i pyszna. Blue Cheese charakteryzuje się odurzającym aromatem i głębokim, odprężającym hajem. Odczucia bardziej skupione są na ciele niż na umyśle. Blue Cheese jest doskonałym wyborem w celu zarządzania bólem oraz relaksacji po długim i ciężkim dniu.

Odmiana Blue Cheese to skrzyżowanie Blueberry oraz UK Cheese. To kombinacja jest nie tylko absolutnie pyszna, ale także przynosi bardzo pozytywne wibracje.

Blueberry jest jedną z odmian, która jest rodzicem legendarnego niebieskiego snu. Członkowie Barney’s Farm postanowili skrzyżować tę uroczą damę z Cheese, śmierdzącym, ostrym pąkiem, znanym ze swoich ciężkich efektów.

Blue Cheese, powstały krzyż, jest mocną odmianą popularną wśród codziennych entuzjastów i koneserów. Odmiana ta polecana jest dla średnio zaawansowanych i doświadczonych konsumentów. Blue Cheese często produkuje około 20 procent THC. Choć może nie być najmocniejszą odmianą na półce, odmiana nadal jest potężnie psychoaktywna i zapewnia przyjemny, euforyczny haj.

Smak Blue Cheese jest ostry, przypominający czasem umami, o słodkiej woni jagody, co sprawia wrażenie mocnego doświadczenia sensorycznego.

Odmiana Blue Cheese uważana jest za 80% indicę oraz 20% sativę. Choć jest często klasyfikowana jako indica, nie jest to odmiana, która przytwierdzi cię do sofy. Efekty tej rośliny są rzeczywiście spokojne, ale zazwyczaj powodują raczej odprężenie i emocjonalne podniesienie niż ciężkie uspokojenie.

Oczywiście, zbyt duże dawki z pewnością sprawią, że będziesz ziewał. Początkujący konsumenci mogą zauważyć, że odmiana ta może powodować uczucie podobne do zawrotów głowy. Przydać mogą się woda lub kwaśny cukierek – Blue Cheese ma tendencję do powodowania uczucia suchości w ustach.

W każdym razie, odmiana ta nie ma tendencji do powodowania zbyt wielu drażniących efektów ubocznych, takich jak paranoja czy uczucie niepokoju.

Ci, którzy potrzebują odpoczynku od fizycznego stresu, z pewnością zakochają się w Blue Cheese.

Odmiana jest idealna na popołudnie lub do stosowania podczas wolnego weekendu. Jest doskonałym wyborem do dzielenia się z przyjaciółmi, po szkole lub pracy.

Blue Cheese jest dosyć towarzyska i szczęśliwa.

Konsumenci medyczni często sięgają po Blue Cheese z powodu chronicznego stresu, bezsenności, bólu. Odmiana ma również tendencję do zwiększania apetytu, co może być korzystne dla tych, którzy chcą zaznać ulgi w nudnościach lub dla każdego, kto walczy o zwiększenie masy ciała.

Blue Cheese z powodzeniem pomaga również w dolegliwościach związanych ze zdrowiem psychicznym, takich jak lęk i depresja.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tej odmiany to polecamy nasiona marihuany od Royal Queen Seeds, które możesz kupić w sklepie thc-thc. W wersji pełno sezonowej – Blue Cheese Feminizowane oraz automatycznej – Blue Cheese Automatic Feminizowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.