Czy Konopia Jest Wolna od GMO?

Czy Konopia Jest Wolna od GMO?, KonopiaLeczy.com

Całkowicie. Istnieje wiele powodów, dla których warto zainteresować się produktami spożywczymi, które zawierają organizmy genetycznie modyfikowane. Pomysł na to, aby modyfikować organizm zamiast zostawić go w formie w jakiej stworzyła go natura, jest po prostu błędny.

Na pewno miło byłoby żyć w świecie, w którym zachowane byłyby stare systemy i procedury, stare nasiona, tak, że moglibyśmy mieć różne źródła żywności i nie musielibyśmy polegać na wielkich korporacjach, które muszą posiadać i kontrolować nasiona w celu umożliwienia sprzedaży chemikaliów. Nie chodzi o produkcję żywności, która jest już dawno utracona. Chodzi przede wszystkim o zyski.

Na szczęście konopia, nie tylko jako roślina nie potrzebuje ciężkich ilości chemikaliów, ale także sama spełnia część ich funkcji. Nie ma potrzeby stosowania przy jej uprawie herbicydów w celu zabijania chwastów, które rosną, gdy roślina kiełkuje ograniczając jej dostęp do światła. Konopie rosną tak szybko, że uniemożliwiają czemukolwiek innemu wyrośnięcie przed nimi. Nie ma również potrzeby stosowania pestycydów, w celu zabicia robaków, które szkodzą konopi, ponieważ roślina produkuje swoje własne pestycydy w formie kannabinolu (THC, CBD, CBN).

A więc – tak, konopia jest wolna od GMO. W rzeczywistości, konopia jest jedną z najstarszych uprawianych roślin. Możesz zatem jeść i cieszyć się nią wiedząc, że jest naprawdę doskonała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarz do “Czy Konopia Jest Wolna od GMO?”


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie, oleju CBD, THC, badania, zastosowanie, dawkowanie.