Dlaczego Wszyscy Palą Kwiaty Konopi

Dlaczego wszyscy palą kwiaty konopi i ty też powinieneś.

Od pierwotnego trendu rekreacyjnej marihuany, po nowsze fale kampanii na temat medycznej marihuany, nie jest niespodzianką, że marihuana jest po prostu uwielbiana przez wielu. Ale marihuana nie jest jedyną rośliną w rodzinie konopi, a ludzie coraz częściej decydują się na palenie konopi zamiast zwykłego jointa z marihuaną. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co sprawia, że ​​konopie są obecnie tak popularne i dlaczego dołączanie do tego trendu to dobry pomysł.

Wady palenia marihuany

Chociaż marihuana może dostarczyć wszystkich potrzebnych kannabinoidów w wystarczającej ilości, zazwyczaj odbywa się to kosztem Twojej produktywności. Jeśli na przykład chcesz wprowadzić trochę CBD do swojego systemu, marihuana z pewnością może Ci w tym pomóc – ale kosztem tego, że jesteś na haju. Haj może nie być taki zły, gdy masz leniwy dzień, ale jeśli masz wiele rzeczy do zrobienia, nie będziesz miał czasu, aby uzyskać dawkę poprzez marihuanę ze względu na wysokie dawki THC, które można w niej znaleźć.

Poza problemami samej rośliny, marihuana nie jest legalna. Jasne, możesz ją palić w kilku krajach, ale uzyskiwanie jej z legalnego źródła podlega surowym przepisom. Dopóki marihuana nie zostanie zaklasyfikowana jako narkotyk, trudno będzie ją zdobyć bez przyzwoitego wysiłku.

Dlaczego konopie działają jako świetna alternatywa

Tu właśnie pojawia się konopie. Konopie mają tę zaletę, że nie mają żadnych wad marihuany, a jednocześnie zapewniają podobne korzyści. Po pierwsze, konopie wcale nie są bogate w THC. Ze względu na prawną klasyfikację konopi jako mających procent THC poniżej 0,3% w suchej masie, jakakolwiek roślina konopi sklasyfikowana jako konopie nie jest wystarczająco silna, aby w ogóle wywołać haj. W ten sposób możesz zająć się swoim dniem zaraz po wypaleniu kwiatu konopi, nie martwiąc się o efekty psychoaktywne.

A korzyści nie kończą się na tym – wiadomo, że wiele kwiatów konopi ma wysoką zawartość CBD, nawet wyższą niż w niektórych przypadkach marihuana. Oznacza to, że konopie nie są teraz tylko drugą opcją – mogą być wariantem, który dostarcza więcej „dobrych” kannabinoidów niż marihuana.

I w przeciwieństwie do nielegalnej marihuany, konopie są legalne do produkcji, więc możesz zdobyć trochę marihuany o wiele łatwiej, niż gdybyś chciał marihuany. Jasne, możesz nie być w stanie uzyskać haju z tych rzeczy, ale jest to na tyle korzystne, że przewyższa to wszelkie wady.

Wiele osób szuka konopi jako preferowanej odmiany konopi do palenia i nie bez powodu. Jeśli jest jedna rzecz, którą powinieneś wynieść z tego artykułu, to to, że nie stracisz zbyt wiele z palenia konopi, jeśli szukasz wszystkiego innego niż haju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.