olej cbd, sklep sklep z nasionami konopi

Koncentraty cannabis

Koncentraty cannabis

Duża liczba osób produkuje koncentraty o wysokiej mocy z dużymi dawkami kombinacji CBD i THC. Na Cannabis Cup w Kalifornii w lutym tego roku można było kupić cukierki o zwartości 500mg THC lub 1000mg CBD, a także karmelki które miały 1000mg THC, które były wielkości pojedynczego batonu Twix. Jak dokładnie tworzy się takie zwariowane produkty i dla kogo?

Aby osiągnąć tak wysoką dawkę THC, musisz rozważyć koncentrację. Pierwsze koncentraty były wykonywane z filozofii Richa Simpsona, poprzez mieszanie marihuany z rozpuszczalnikiem.

Niestety, wiele osób trafiło w przeszłości do więzienia z powodu produkcji koncentratów, ponieważ w ich miejscu zamieszkania taka ilość marihuany uważana była za przestępstwo. Jednak dzięki globalnej legalizacji marihuany, procedura doświadczyła nie tylko dopracowania za pomocą urządzeń do ekstrakcji CO2, ale także ludzie zyskali świadomość, w jaki sposób koncentraty mogą przysłużyć się u pacjentów, którzy nie mogą palić marihuany oraz nie są w stanie spożywać dużej ilości produktów spożywczych z marihuaną.

Istnieje wiele przepisów na koncentraty – musisz wybrać taki, który pasował ci będzie najbardziej.

Niektóre po wytworzeniu będą się kruszyć, rozpadać, a inne nie. Koncentraty mogą posiadać około 86 – 94 procent THC/ g. Niektóre trzeba dekarboksylować, inne nie.

Sprawdź

thcthc com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cbd, olej, oleje, olejki, konopne
nasiona marihuany, nasiona konopi, seedbay marijuana, cannabis seeds, akseeds

Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie, oleju CBD, THC, badania, zastosowanie, dawkowanie.