Koncentraty cannabis

Koncentraty cannabis

Duża liczba osób produkuje koncentraty o wysokiej mocy z dużymi dawkami kombinacji CBD i THC. Na Cannabis Cup w Kalifornii w lutym tego roku można było kupić cukierki o zwartości 500mg THC lub 1000mg CBD, a także karmelki które miały 1000mg THC, które były wielkości pojedynczego batonu Twix. Jak dokładnie tworzy się takie zwariowane produkty i dla kogo?

Aby osiągnąć tak wysoką dawkę THC, musisz rozważyć koncentrację. Pierwsze koncentraty były wykonywane z filozofii Richa Simpsona, poprzez mieszanie marihuany z rozpuszczalnikiem.

Niestety, wiele osób trafiło w przeszłości do więzienia z powodu produkcji koncentratów, ponieważ w ich miejscu zamieszkania taka ilość marihuany uważana była za przestępstwo. Jednak dzięki globalnej legalizacji marihuany, procedura doświadczyła nie tylko dopracowania za pomocą urządzeń do ekstrakcji CO2, ale także ludzie zyskali świadomość, w jaki sposób koncentraty mogą przysłużyć się u pacjentów, którzy nie mogą palić marihuany oraz nie są w stanie spożywać dużej ilości produktów spożywczych z marihuaną.

Istnieje wiele przepisów na koncentraty – musisz wybrać taki, który pasował ci będzie najbardziej.

Niektóre po wytworzeniu będą się kruszyć, rozpadać, a inne nie. Koncentraty mogą posiadać około 86 – 94 procent THC/ g. Niektóre trzeba dekarboksylować, inne nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.