Marihuana znalazła nową demografię: Seniorzy!

Ze względu na to, że stosowanie marihuany staje się coraz bardziej i lepiej normalizowane, widzimy, że staje się ona dosyć popularna w dość zaskakującej grupie demograficznej jakiej są… seniorzy!

Stosowanie marihuany od zawsze kojarzone było z młodymi ludźmi i gdybyś miał sobie wyobrazić archetyp stereotypowego palacza, prawdopodobnie wyobraziłbyś sobie młodego człowieka w wieku około dwudziestu kilku lat. Obecnie, gdy cannabis legalizowane jest w coraz większej liczbie państw, a stosowanie marihuany zaczyna się bardziej normalizować, możemy zauważyć, że zmienia się demografia przeciętnego użytkownika marihuany. Jedna z najszybciej rosnących grup demograficznych? Seniorzy.

Obecnie wiadomo, że cannabis można stosować w leczeniu wielu różnych dolegliwości, takich jak bóle i stany zapalne, napady padaczkowe, zapalenie stawów a nawet cukrzyca. A to tylko przykłady. Co łączy większość tych schorzeń? Są one powszechne u osób po 55 roku życia. Seniorzy odkrywają, że marihuana jest bardziej skuteczna w leczeniu ich chorób niż jakikolwiek inny lek, którego używali wcześniej.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że tak wielu seniorów odzyskuje życie dzięki stosowaniu marihuany. Są oni w stanie pozostać aktywnymi i czerpać radość z wielu działań, które oferuje ich społeczność. Mamy nadzieje, że trend nie tylko będzie kontynuowany, ale że dalej będziemy w jego zakresie obserwować wzrost.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.