Robienie Tego Codziennie Może Ocalić Wiele Osób 

Nowe badanie mówi, że gdybyśmy robili to każdego dnia, mogłoby to ocalić wiele ludzkich istnień.

Nowe badanie mówi, że można by zapobiec nawet ponad 110 000 zgonów rocznie, robiąc coś naprawdę prostego: dodając 10 minut ćwiczeń do swojego dnia.

Dokładniej rzecz ujmując, badanie skoncentrowało się na osobach powyżej 40 roku życia i na korzyściach dla zdrowia ogólnego, gdyby dodali robiąc coś naprawdę prostego: dodając 10 minut ćwiczeń do swojego dnia.

Dokładniej rzecz ujmując, badanie skoncentrowało się na osobach powyżej 40 roku życia i na korzyściach dla zdrowia

W badaniu opublikowanym w Journal of the American Medical Association wykorzystano dane z National Health and Nutrition Examination Survey. Następnie przyjrzano się poziomom aktywności ponad 5000 uczestników w wieku 40-85 lat, śledząc jednocześnie ich śmiertelność. Chociaż liczba zgonów, którym udało się zapobiec, jest szacunkowa, badanie wykazało, że im więcej osób ćwiczyło, tym większe były ich szanse na dłuższe życie.

„Wiemy, że ćwiczenia są dla nas dobre. Badanie to dostarcza dodatkowych dowodów na korzyści na poziomie populacji: gdyby wszyscy dorośli w Stanach Zjednoczonych (powyżej 40 roku życia) ćwiczyli trochę więcej każdego dnia, można by zapobiec dużej liczbie zgonów każdego roku”, autor badania Pedro Saint-Maurice powiedział CNN.

Podczas gdy większość badań skupia się na wykazaniu absolutnego minimum treningu w ciągu dnia, zwykle są one demoralizujące dla dużej grupy ludzi, którzy mogą nie mieć czasu lub mentalności, aby ćwiczyć cztery dni w tygodniu. Tego typu badania zapewniają osiągalne cele, które każdy może włączyć do swoich codziennych zajęć, poprawiając jakość życia i pomagając społecznościom żyć dłużej i zdrowiej.

Dziesięć minut ćwiczeń nie jest wielkim zobowiązaniem; można to zrobić, ustawiając stoper i wchodząc i schodząc po schodach, idąc na spacer lub podnosząc ciężary w domu.

Nowe badania i badacze przyjmują nowe podejście do fitnessu, zmieniając definicję tego, co to oznacza, w ten sposób zapraszając więcej ludzi do zdrowszego stylu życia, który jest również wygodny w dłuższej perspektywie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.