Dzielenie się Marihuaną Podczas Pandemii

Nadal jesteśmy w środku szalejącej pandemii i oczywiście nadal nie dzielimy się marihuaną. Wszyscy jesteśmy tym zmęczeni, a cała społeczność zdecydowanie tęskni za tymi dniami, kiedy wszyscy mogli się spotkać. COVID-19 przerwał każdy aspekt życia, co sprawia, że musimy sami wprowadzać do tego życia poprawki!

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, szukamy sposobów, aby doświadczyć tego magicznego połączenia, które pochodzi z dzielenia się marihuaną z innymi. I podczas gdy podawanie jointa na chwilę obecną nie jest możliwe, istnieje kilka trików i zajęć związanych ze stylem życia, które mogą pomóc Ci doświadczać efektów marihuany razem ze swoimi przyjaciółmi.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest zachowanie dystansu społecznego.

Oto kilka sposobów dzielenia się marihuaną podczas pandemii.

Wirtualne sesje dymne

Wiele osób mówi, że to słabe, ale na chwilę obecną to wszystko co mamy. Podczas tych sesji można nadal prowadzić wiele świetnych rozmów.

Na chwilę obecną, nie ma bezpieczniejszej metody komunikacji twarzą w twarz niż Zoom, Google Meet, FaceTime itp. Umów się ze swoimi przyjaciółmi i podaj wszystkim wcześniej godzinę i datę, aby każdy mógł się odpowiednio przygotować.

Umówcie się, że będziecie palić tą samą odmianę, mimo odległości

Innym sposobem na bezpieczne dzielenie się ziołem podczas pandemii jest dosłowne palenie tego samego co twoi przyjaciele, a następnie spotkanie się wirtualnie.
Można to zrobić wirtualnie, ale także osobiście, o ile znajdujesz się na zewnątrz i stoisz w bezpiecznej odległości od siebie.

Chociaż nadal brakuje faktycznego dzielenia się jointem, istnieje pewne magiczne połączenie w stosowaniu tego samego produktu.

Więc następnym razem, gdy pójdziesz do sklepu po świeżą marihuanę, kup podwójną dawkę. Następnie daj jeden gram swojemu ziomkowi, powiedz, żeby go zapalił – i to tyle, wspólne bycie na haju żywe i prawdziwe.

Podwójne jointy

Podwójne jointy to po prostu jointy z dwoma ustnikami. Koniecznie wygoogluj ten temat, jeśli słyszysz o nim po raz pierwszy. W internecie znajdziesz wiele instrukcji jak przygotować takiego jointa!

Wymieniaj się ze znajomymi przygotowanymi samodzielne produktami spożywczymi z marihuaną

Słoik z żelkami, ciasto, babeczki… opcji jest wiele.

Jeśli chcesz umocnić swoje kulinarne umiejętności związane z konopiami indyjskimi, może nadszedł czas, aby w końcu przygotować pierwszą partię ciastek z marihuaną. Następnie możesz podzielić je odpowiednio i ofiarować swoim przyjaciołom.

Dodatkowo, jeśli chcesz uzyskać jeszcze więcej nieszablonowego produktu, możesz zrobić małą sesję gotowania Zoom ze znajomymi, podczas której każdy robi własną partię ciastek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.