Skuteczne Sposoby Na Ukrycie Zapachu Marihuany

Dla niektórych zapach marihuany jest cudownie uspokajający i zabarwiony możliwością ekscytującej przygody, ale dla innych zapach może być nieprzyjemny lub może być znakiem rozpoznawczym, że dana osoba pali marihuanę – w zależności od sytuacji. Niezależnie od tego, czy jest to randka z teściami, wycieczka do sklepu spożywczego, czy zmiana w pracy, potrzeba ukrycia zapachu marihuany jest problemem, z którym borykał się prawie każdy konsument cannabis.

Marihuana w powietrzu

Wyczucie zapachu marihuany w powietrzu na koncercie może być świetną rzeczą (oznacza to, że w pobliżu jest potencjalny nowy przyjaciel), ale jeśli w pobliżu są twoi konserwatywni rodzice lub szef – nie do końca. Kiedy tradycyjne sposoby, takie jak świece i odświeżacze powietrza, nie wystarczają, rozważ następujące kwestie:

• Tuba doob

Tuba doob (inaczej „sploof”) to domowe urządzenie zaprojektowane tak, aby zapach marihuany zamienił się w zapach świeżego prania.

• Zainwestuj w oczyszczacz powietrza

Oczyszczacze powietrza to prosty sposób na wyeliminowanie dymu, gdy tylko zostanie wyprodukowany. Jest to szczególnie ważne dla osób palących w pomieszczeniach, ponieważ zapach stęchłego dymu może szybko gromadzić się na dywanie, ścianach i tapicerce.

• Spróbuj wapowania

Waporyzatory oferują najlepsze doznania z konopi, ponieważ dostarczają kannabinoidy bezpośrednio do mózgu w ciągu kilku sekund bez substancji rakotwórczych i utrzymującego się zapachu. Możesz znaleźć niedrogie waporyzatory online i w przychodniach już za 30-50 USD, a także wielofunkcyjne waporyzatory za około 200 USD.

• Wybierz dobrą lokalizację

Jeśli to możliwe, wybierz dobrze wentylowany obszar. Dzięki temu dym będzie mógł uciec, zamiast zalegać w okolicy i na ubraniu.

Marihuana na Twojej skórze, włosach lub ubraniu

Chociaż prysznic i zmiana ubrania to najlepsza opcja na pozbycie się z ciała śmierdzącego zapachu, nie zawsze jest to możliwe. W mgnieniu oka zapach marihuany z ubrań, włosów i skóry możesz usunąć balsamem, sprayem do ciała lub olejkami eterycznymi. Możesz również żuć gumę lub myć zęby bezpośrednio po tym, co zarówno usunie zapach trawki z oddechu, jak i pomoże zmniejszyć występowanie chorób dziąseł, co jest szczególnie widoczne u osób palących trawkę. Oto kilka innych pomysłów, o których warto pamiętać:

• Uważaj na swoje włosy

Jeśli masz długie włosy, pamiętaj, aby je związać podczas palenia, aby zmniejszyć powierzchnię, na której może się osadzać dym, a po zakończeniu opuść je, aby więcej powietrza dotarło do poszczególnych pasm.

• Wyjdź na zewnątrz

Promienie UV neutralizują nieprzyjemne zapachy, więc wyjdź na słońce przez 30-45 minut po następnej sesji dymnej, aby spalić nadmiar dymu marihuany, który nagromadził się ciele i ubraniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.