Powody, dla których twój diler jest ważniejszy niż przyjaciel

Jak to się mówi, diler jest najlepszym przyjacielem człowieka, prawda? Nie? Jeśli tak nie jest, z pewnością powinno się to zmienić.

1. Diler jest dla ciebie zawsze dostępny, czy słońce czy deszcz

Może jest Wigilia. Może trzecia nad ranem we wtorek. Bez względu na dzień czy godzinę, diler jest dostępny. Rozumieją, że jesteś na rodzinnym spotkaniu, pracujesz do późna, więc często potrzebujesz ich o nieoczywistych porach – zgadzają się na to, i robią to chętnie. Twój najlepszy przyjaciel wysłucha twoich problemów, ale nigdy nie poprawi sytuacji tak, jak zrobi to diler.

2. Szczerość

Czasami miłość jest ciężka. Nieważne – dajesz czy otrzymujesz, zazwyczaj cały proces bywa bolesny. W każdym razie, diler jest dobrze zorientowany w dziedzinie dostarczania tego, co można uznać za „złe wieści”. Czy akurat nie ma towaru, czy po prostu jest on słabej jakości, diler zawsze będzie z tobą szczery.

3. Dba o twoją edukację

Wszyscy słyszeliśmy kiedyś od naszego dilera „to gówno prawda”. Choć możesz myśleć, że to tylko głupie gadanie, diler zadba o to, abyś był wyedukowany w temacie tego co palisz. Chce, abyś posiadał dokładne informacje o jego produktach.

4. Dba o twoje finanse

W przeciwieństwie do twojego najlepszego przyjaciela, który stara zmusić cię do wakacji w Miami, diler dba o twój budżet. Diler kiedy tylko może da ci zniżkę, ponieważ im więcej zielonego w twojej kieszeni, tym więcej kupisz od niego. Zaufaj nam, kiedy mówimy, że diler zrobi wszystko co w jego mocy, aby upewnić się, że masz pieniądze w portfelu.

5. Pomaga w trudnych sytuacjach życiowych

Tak, twój najlepszy przyjaciel zapewne też to robi, ale jeśli masz szczęście, diler zawsze będzie w pobliżu na spalenie wspólnego jointa i porozmawianie o życiu. Taka rozmowa da ci pogląd od osoby z zewnątrz. Dodatkowo, zapewnia ci trawkę, która zawsze pomaga.

6. Posiada spore kontakty

W obecnych czasach, każdy pali trawkę. Co to oznacza dla klienta? Cóż, diler posiada wielką sieć kontaktów, którą zaspokaja. Jeśli masz z nim dobre relacje, nigdy nie wiesz kiedy jego dobre kontakty będą potrzebne. Potrzebujesz pracy? On z pewnością zna odpowiednie osoby. Potrzebujesz oczyścić rynny? On z pewnością zna odpowiednie osoby. Chcesz poznać soczyste plotki dotyczące skandalu politycznego? Tak, on z pewnością zna odpowiednie osoby.

7. Będzie pierwszą osobą, która zacznie cię szukać jeśli coś się stanie.

Twój najlepszy przyjaciel może nawet nie zwrócić uwagi, gdy nie będzie cię przy stole na rodzinnym obiedzie, ale twój diler z pewnością zauważy że coś jest nie tak, gdy nie będziesz odbierał telefonu. Wezwanie władz z pewnością będzie dla niego niewygodne, więc z pewnością sprawdzi osobiście jak się masz, gdy tylko spostrzeże, że nie ma z tobą kontaktu.

8. Da ci „pożyczkę” (jeśli masz szczęście)

Bez względu jak głęboką relację masz z przyjacielem, prośby o pożyczanie pieniędzy zazwyczaj są niewygodne. Jeśli jednak masz dobrą relację z dilerem, może on pomóc ci w razie potrzeby.

9. Jest zazwyczaj w dobrym nastroju

Nie musisz martwić się o słuchanie marudzenia czy narzekania na ich pracę, relacje czy zabrudzone koszule, co sprawia, że zawsze masz ochotę na kontakt z nim.

Podsumowując – kochaj swojego najlepszego przyjaciela, ale bądź dobry dla swojego dilera. On jest jedną z najważniejszych osób w twoim życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.