Proste Sposoby Na Dodanie THC Do Żywności

Brownie z marihuaną to jeden z ulubieńców wielu palaczy od lat 60, jednak obecnie marihuana jest silniejsza, a nasze zrozumienie gotowania z nią uległo poprawie. Innymi słowy, dzisiejsze produkty spożywcze z konopi indyjskich są o wiele lepsze niż produkty twojej babci. Co więcej, produkty spożywcze są uważane za jeden z najbezpieczniejszych sposobów spożywania cannabis, ponieważ nie wymagają palenia ani wdychania czegokolwiek.

Wraz z rozwojem kultury cannabis, więcej ludzi niż kiedykolwiek robi produkty spożywcze w domu. Innowacje w technologii konopi indyjskich i dostępność nowych produktów również znacznie ułatwiły dodawanie marihuany do żywności. Jeśli nie masz dużo cierpliwości do skomplikowanego gotowania, mamy dla ciebie kilka sztuczek.
Czytaj dalej, aby dowiedzieć się zarówno o tradycyjnym gotowaniu z marihuaną, jak i kilku prostych sztuczkach, aby dodać marihuanę do jedzenia.

Gotowe produkty z marihuaną

W dzisiejszych czasach, jeśli mieszkasz w kraju, w którym medyczna lub rekreacyjna marihuana jest legalna, możesz być w stanie zakupić produkty z marihuaną od ręki. Szczególnie popularnym produktem są gotowe proszki, które natychmiast rozpuszczają się w jedzeniu lub napoju. W określonych regionach Stanów Zjednoczonych dostępne są również inne rozpuszczalne produkty z konopi indyjskich, takie jak rozpuszczalne w wodzie destylaty.

Destylaty to również produkty spożywcze

Innym bardzo wszechstronnym produktem, który może mieć w swoim asortymencie Twoja apteka, jest destylat z konopi indyjskich. Destylaty to wysoce czyste koncentraty kannabinoidów, najczęściej THC. Czystość destylatów sprawia, że ​​są one doskonałym dodatkiem do potraw i napojów; nie wpłyną na smak tak bardzo, jak koncentraty o niższej mocy, które zawierają więcej terpenów i innych aromatów.

Destylaty bardziej płynne można dodawać bezpośrednio do prawie każdego przepisu, na przykład do ulubionej mieszanki do pieczenia. Jednak inne mogą nadal być dość lepkie. W przypadku tego rodzaju destylatu możesz go delikatnie rozpuścić za pomocą ciepła i umieścić w potrawie.

Kolejny wspaniały produkt to nalewki. Nalewka to produkt z konopi indyjskich wytwarzany przez ekstrakcję kannabinoidów do alkoholu. Przygotowanie nalewek w domu jest dość tanie i łatwe, jeśli w Twojej lokalnej przychodni nie są one jeszcze dostępne. Zakup najmocniejszy etanol, jaki możesz znaleźć. Idealnie ponad 95% etanolu; coś w rodzaju dowodu Everclear 190 lub rektyfikowanego ducha jest świetne. Nalewka jest zwykle zrobiona z kwiatu, więc przed rozpoczęciem należy zdekarbować kwiat. Dekarboksylacja to proces zmiany kannabinoidów za pomocą ciepła, aby uczynić je bioaktywnymi przed spożyciem doustnym.

Dodaj kwiat i etanol do zamkniętego pojemnika i mieszaj przez kilka minut przed przecedzeniem przez filtr do kawy. Niektóre zalecenia sugerują moczenie konopi w etanolu przez tygodnie. Może to mieć sens, jeśli używasz alkoholu o niższej mocy, ale skutkuje to również niższą jakością nalewki.

To wszystko, czego potrzeba, aby usunąć większość aktywnych składników z kwiatu, pozostawiając woski i inne niepożądane związki poza produktem. Rezultatem jest czysta nalewka, która będzie znacznie mniej zauważalna po dodaniu do jedzenia lub napoju.

Jak dodawać nalewki do żywności

Jednak zawartość alkoholu nie jest mile widzianym dodatkiem do niektórych potraw. Nalewki świetnie sprawdzają się, gdy są dodawane jako wykończenie przepisów, takich jak zupy, gulasze i sosy do makaronu. Dodaj nalewkę na kilka minut przed końcem gotowania, aby alkohol wyparował. Nalewki można również dodawać do napojów. Dodanie nalewki do porannej kawy lub herbaty nadaje nowy wymiar porannej konsumpcji; dla najlepszych rezultatów używaj śmietanki lub mleka pełnotłustego! Nalewki chętnie łączą się również z zimnymi napojami, piwem, winem i koktajlami.

Cannabutter lub olej z konopi indyjskich

Cannabutter to wypróbowana i wspaniała metoda dodawania konopi do żywności. Olej z konopi indyjskich można wytwarzać przy użyciu prawie każdego rodzaju konopi, w tym ekstraktów i haszyszu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.