Odmiana Atomic Northern Lights

Chcesz nieco wzbogacić swoje życie miłosne? Odmiana Atomic Northern Lights jest w takim razie stworzona dla ciebie! To prawdziwa bomba. Ta hybryda, w której dominuje indica jest posiada delikatne i relaksujące efekty, pozwalając cieszyć się wszystkimi przyjemnościami oraz drugą osobą.

Atomic Northern Lights to odmiana z pewną historią. Dziecko słynnej indici Northern Lights, Atomic Northern Lights posiada w swojej genetyce złożoną linię wywodzącą się z co najmniej kilku różnych kontynentów.

Odmiana rozpoczęła się jako trzykrotnie nagradzana produkcja Sensi Seeds, ale skończyła w „laboratorium” kanadyjskiego hodowcy o nazwie Doctor Atomic.

Rezultatem jest dość mocna odmiana, w której THC wynosi od 14 do 24 procent. Próbki poniżej 15% THC są zalecane dla początkujących konsumentów, a 24% THC może okazać się zbyt mocne nawet dla zaawansowanych użytkowników. Odmiana jednak uważana jest za posiadanie działania relaksującego i cechuje się w pełni fizycznym hajem.

Zapach Atomic Northern Lights wydaje się wręcz odurzający. Odmiana ta ma ostry aromat o głębokiej, ziemisto – słodkiej bazie. Rada dla tych, którzy lubią łączyć alkohol z marihuaną: odmiana Atomic Northern Lights z pewnością posmakuje ci z twoim ulubionym Bourbonem.

Atomic Northern Lights może być reklamowane jako viagra wśród cannabis, ale posiada kilka różnic. W porównaniu do popularnej niebieskiej pigułki, nie ma zbyt dużego ryzyka wystąpienia erekcji, która trwać będzie dłużej niż cztery godziny.

Jeśli jednak spalisz zbyt dużo, może okazać się, że zamiast pobudzenia poczujesz… senność! Kiedy marihuana stosowana jest w stopniu umiarkowanym – zwiększa doświadczenia seksualne. Jeśli jednak spożywana jest w nadmiarze może dojść do przeciwnych efektów.

Pozostałe efekty Atomic Northern Lights to generalna relaksacja, poczucie szczęścia i radości. Odmiana świetnie nadaje się dla osób potrzebujących rozluźnienia mięśni, ponieważ łagodzi zarówno stres psychiczny jak i fizyczny.

Atomic Northern Lights jest również odmianą umiłowaną wśród pacjentów medycznej marihuany, szczególnie tych, którzy cierpią na bezsenność i ból chroniczny. Odmianę docenią również osoby doświadczające nudności, wymiotów, braku apetytu, bólów głowy.

Odmiana jest także popularna wśród osób z zaburzeniami psychicznymi, takimi jak depresja, stres pourazowy oraz zaburzenia lękowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.