Pokarmy Wzmacniające i Osłabiające Efekty

Pokarmy wzmacniające i osłabiające efekty marihuany.

Jeśli jesteś głodny, ale martwisz się utratą haju, nie martw się. Istnieje kilka pokarmów, które możesz jeść, które mogą zwiększyć twój haj, a nie go zmniejszyć. Tutaj jest kilka z nich.

Mango

Mango zawiera również dużo terpenów, podobnie jak konopie indyjskie. A te terpeny są dość podobne do związków, które nadają konopiom charakterystyczny zapach i smak. Jednym z terpenów z mango jest mircen, który przyspiesza działanie kannabinoidów, jednocześnie przedłużając haj.

Mircen zasadniczo pomaga kannabinoidom łatwiej przechodzić przez barierę krew-mózg, dzięki czemu szybciej czujesz się na haju.

Czekolada

Czekolada jest znana ze zwiększania haju z konopi indyjskich, ale z niewłaściwych powodów. Wielu użytkowników marihuany uważa, że ​​jest to spowodowane zawartością cukru, ale ostatecznie jedzą słodkie czekoladki, które całkowicie zmniejszają ich haj.

Zamiast tego czekolada ma wpływ na mózg, dlatego po zjedzeniu czekolady często czujesz euforię. Czekolada zawiera anandamid, szczęśliwy związek, który daje uczucie euforii.

A kiedy połączysz anandamid z czekolady z THC z konopi, to jest to przepis na błogie intensywne odloty. To dlatego ciasteczka z haszyszem są tak popularne w społeczności konopnej.

Pamiętaj tylko, aby wybrać czekoladę z co najmniej 70% kakao, inaczej ta technika może nie zadziałać.

Brokuły

Podczas gdy brokuły to ostatnia rzecz, która przychodzi ci do głowy podczas gastrofazy, zdziwiłbyś się, wiedząc, że mogą one również zwiększyć twój haj. To warzywo zawiera beta-kariofilen, który działa z kannabinoidami, zmniejszając stany zapalne i bóle w organizmie.

Jeśli spożywasz konopie indyjskie w celach leczniczych, powinieneś rozważyć spożywanie ich z brokułami, aby zwiększyć przeciwbólowe właściwości konopi.

Słodkie ziemniaki

Słodkie ziemniaki mogą również poprawić efekty marihuany dzięki zawartym w nich witaminom B i E, które zwiększają poziom serotoniny w mózgu. W połączeniu z konopiami indyjskimi słodkie ziemniaki mogą dać ci szczęśliwy haj z 0% kryzysem egzystencjalnym.

Jakie pokarmy obniżają poziom marihuany?

A co, jeśli spaliłeś trochę za dużo i chcesz zredukować doświadczane efekty? Czy jedzenie pomoże ci przywrócić mózg na właściwe tory? TAk. Oto kilka pokarmów, których możesz spróbować, jeśli chcesz zmniejszyć efekty marihuany.

Czarny pieprz

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zmniejszenie haju jest spróbowanie czarnego pieprzu — zjedz go lub powąchaj (uwaga na kichnięcie!). Zasadniczo ziarna pieprzu zawierają kariofilen, który jest silnym antagonistą CB2 i działa jako antidotum na THC.

Cytryny

Z drugiej strony możesz też spróbować cytryny. Wystarczy wycisnąć sok z cytryny do ust. Cytryna zawiera limonen, który przeciwdziała działaniu kannabinoidów, zmniejszając uczucie haju.

Orzeszki piniowe

Kolejnym świetnym pokarmem, który zmniejsza haj po marihuanie, są orzeszki piniowe. Orzeszki piniowe zawierają pinen, który działa uspokajająco na organizm. Może to pomóc złagodzić twój haj i pomóc ci myśleć jaśniej. Unikaj ich jednak, jeśli masz alergię na orzechy.

Podsumowanie

Pamiętaj, że te techniki są skuteczne, ale nie zawsze. Jeśli chcesz szybko złagodzić swój haj, powinieneś połączyć te techniki z innymi. Oderwij się od myśli — idź na spacer, weź kąpiel, wypróbuj CBD, pij dużo wody lub ćwicz. Robienie tych rzeczy pomoże Ci uzyskać większą klarowność, uspokoić się, a nawet pomóc Twojemu organizmowi szybciej metabolizować THC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.