Czy Marihuana Może Pomóc w Skurczach Menstruacyjnych?

Czy wiesz, że królowa Wiktoria w medycynie stosowała marihuanę w leczeniu doświadczanych skurczów miesiączkowych? Zgadza się, paliła ona marihuanę w celach medycznych!

Wystarczy przeszukać internet, a znajdziesz więcej niż wystarczającą liczbę zaleceń, jak złagodzić te comiesięczne boleści. Ale większość źródeł internetowych nie wspomina o marihuanie, chyba że wpisujesz nazwę rośliny w swojej wyszukiwarce.

Kobiety stanowią ponad połowę populacji naszego świata, a skurcze menstruacyjne dotykają większości z nich… dlaczego zatem nie mówi się o tych skurczach więcej?

(Prawdopodobnie dlatego, że miesiączka jest traktowana jako kulturowe tabu… podobnie zresztą jak marihuana.)

Prohibicja marihuany w dużej mierze zlikwidowała to dobrze znane lekarstwo. Ale kobiety nigdy nie zapominają o tradycjach, które utrzymują ich ciało w zdrowiu i zdecydowanie nie zapomniały o zaletach marihuany. Weźmy na przykład linię produktów cannabis Whoopi Goldberg zaprojektowanych specjalnie do zwalczania objawów miesiączki. Whoopi & Maya sprzedają praktycznie wszystko! Od balsamów do kąpieli po czekoladki. Albo Foria, czopki dopochwowe z dodatkiem marihuany.

W tym momencie powszechnie wiadomo, że marihuana jest skutecznym środkiem przeciwbólowym. Wiadomo także, że marihuana zmniejsza doświadczane stany lękowe oraz uspokaja. Nie ma więc wątpliwości, że ta wypróbowana i prawdziwa metoda uśmierzania bólu sprawdza się dobrze w przypadku skurczów miesiączkowych.

Marihuana odciąża kobiety od doświadczania wahań nastroju, ale także jednocześnie łagodzi bóle jelit. O co więcej może prosić kobieta… poza dużą pizzą pepperoni, Strawberry LaCroix, trylogią Star Wars (jest tylko jedna, o której warto mówić) i gorącą, relaksującą poduszką?

Ze względu na to, że na rynku jest dostępnych tak wiele odmian marihuany, wybór jest ogromny, i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.