Najlepsze Odmiany na Deszczowe Dni

Najlepsze odmiany marihuany, konopi indyjskich na ponure deszczowe dni.

Sezon zimowy jest pełen deszczu i śniegu (w większym lub mniejszym stopniu w zależności od tego, gdzie mieszkasz), co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby przedstawić wam listę odmian odpowiednich do pogody. Idealne odmiany na takie dni sprawią, że poczujesz się komfortowo, wygodnie, będziesz zrelaksowany i właściwie cieszyć się będziesz czasem spędzonym wewnątrz.

Tahoe OG Kush

Tahoe OG to jedna z najlepszych odmian na deszczowe dni: to prawdziwa odmiana do stosowania gdy pozostajesz w domu, która gwarantuje mocne uczucie relaksu, które obwija się wokół ciebie jak gruby, wełniany koc. Z ziemistym profilem smakowym, smak Tahoe OG nawiązuje do zapachu deszczu. Efekty tej odmiany utrzymują się przez wiele godzin.

Double Dream

Kiedy odmiana tak dobra jak Blue Dream spotyka kolejną wspaniałą odmianę taką jak Dream Star, wynik ich spotkania musi być co najmniej równie niesamowity. Double Dream to łagodna, radosna odmiana o orzeźwiających kwiatowych aromatach i haju, który pozwoli ci pozostać w środku, a jednocześnie wykorzystać twoje popołudnie. Niezależnie od tego, czy oznacza to relaks przy filiżance herbaty, czy wykonywanie zaległych zadań – wybór pozostawiamy tobie.

Berry White

Jeśli „uwięzienie w domu” wywołuje u ciebie mdłości, koniecznie trzymaj pod ręką Berry White. Ukoi ona doskonale niepokój, który doświadczasz; każde zaciągnięcie się powoduje naprzemiennie fale relaksu fizycznego i delikatną euforię. Smak tej odmiany do mieszanka jagód i sosny, która świetnie sprawdza się podczas wolnego, deszczowego popołudnia.

Romulan

Niektóre popołudnia wymagają po prostu leżenia w łóżku i wsłuchiwania się w opadające na dach krople deszczu. Owiń się dobrze w koc, a następnie zaciągnij się Romulanem i ciesz się wolnym dniem. Zamknij oczy i daj ponieść się rytmicznej muzyce ulewy, wzmocnionej przez efekty Romulana.

Forbidden Fruit

Forbidden Fruit to świetna odmiana do słuchania muzyki lub oglądania po raz kolejny twojej ulubionej serii na Netflixie. Dzięki owocowej mieszance smaków (wiśnia gra tu pierwsze skrzypce), jest to wyjątkowo upalająca odmiana, która zapewnia komfortowe spędzanie czasu na kanapie przez wiele godzin. Warto również zaznaczyć, że w przypadku spalenia zbyt dużej ilości, prawdopodobnie zaśniesz zanim zdasz sobie z tego sprawę.

Superglue

Superglue to odmiana o słodkim i leśnym zapachu; smakuje jak powietrze podczas ulewnego deszczu i posiada świeże, zielone liście, pasujące pod każdym względem do klimatu deszczowego dnia. Jej efekty są gładkie i mocno umysłowe – świetnie nadają się dla osób zainteresowanych pisaniem, sztuką itd.

Więcej odmian konopi indyjskich na deszczowe dni znajdziesz na stronie thc-thc.com, nasiona marihuany oferowane na tej stronie to najlepsze szczepy na różne pory dnia, również te ponure owiane deszczem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.