Przeciętny palacz marihuany wydaje na nią…

Przeciętny palacz marihuany wydaje na nią 647 dolarów amerykańskich rocznie.

Headset Inc. dokonało przeglądu około 40.000 legalnych zakupów marihuany wykonanych w sranie Waszyngton od września 2014 roku do lipca 2016 roku. Firma ustaliła, że przeciętny konsument rekreacyjnej marihuany to 37 – letni mężczyzna, który lubi tradycyjne odmiany. Mediana wydatków tego klienta wyniosła 647 dolarów amerykańskich rocznie, średnio 19,5 dnia między jednymi a drugimi zakupami.

Choć 37 to przeciętny wiek konsumenta, większość zakupów dokonują milenialsi. Niewiele ponad 50 procent konsumentów rekreacyjnej marihuany ma od 21 do 34 lat.
Starsze pokolenia raczej nie udają się do legalnej apteki: mniej niż 10 procent zakupów opisanych w tym raporcie pochodziło od osób starszych niż 60 lat.

Klienci w wieku 20 lat wydają średnio około 27 dolarów na wizytę w przychodni, ale częściej tam goszczą – średnio co 16 dni w porównaniu do co 18,2 dnia w przypadku osób po trzydziestce i 20 dni w przypadku osób po czterdziestce. Mediana wydatków rośnie wraz z wiekiem – najwięcej wydają osoby po osiemdziesiątce, bo średnio aż 64 dolary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.