Konopia to superfood

Konopia to superfood; jest to jedna z najbardziej niesamowitych roślin pod kątem benefitów dla ludzkiego zdrowia, które istnieją na naszej planecie. Posiada tak wiele składników odżywczych, że nalegamy wręcz na włączenie jej do regularnej diety.

Istnieje wiele różnych sposobów na włączenie konopi do swojej diety. Możesz stosować nasiona konopi, olej z nasion konopi, lub też białko konopne.

Proszek białkowy jest doskonałym sposobem na dodanie dodatkowej porcji białka do koktajlu (lub innego dania), jeśli konkretnie zależy ci na skupieniu się na białku i wysokiej zawartości błonnika jakie niosą ze sobą te nasiona.
Proszek jest tym, co pozostaje po ekstrakcji oleju. O wiele łatwiej jest go trawić niż wiele innych źródeł białka. Proszek nie ma w sobie żadnego szczególnie przyjemnego smaku, dlatego też często przyjmuje on smak produktów, z którymi jest łączony.
My zazwyczaj łączymy go z owocami takimi jak słodkie banany, jagody, czy nawet z tahini i masłem orzechowym, dostarczając sobie tym samym mocną dawkę białka, niezbędne tłuszcze, przeciwutleniacze i niesamowite doświadczenie smakowe.

Dlaczego białko z konopi jest tak ważne dla naszego zdrowia?

Konopia to jedno z najbardziej kompletnych białek w królestwie żywności roślinnej. Konopia zawiera wszystkie 21 znanych aminokwasów, w tym 9, których ludzie nie są w stanie sami wyprodukować.

Aminokwasy są składnikami białka. Białko niezbędne jest do podstawowych funkcji ciała; pomaga budować nowe komórki, jednocześnie dbając o tkanki wewnątrz organizmu. Białko odpowiedzialne jest za wytwarzanie neuroprzekaźników, podstawowej komunikacji wewnątrz organizmu, która wysyła sygnały w całym ciele, pomagając mu funkcjonować.

Konopia zajmuje pierwsze miejsce pod względem zawartości białka i dobrze znana jest jako superfood na rynku zdrowej żywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.