Pierwsze targi pracy dotyczące marihuany w Kolorado przyciągnęły ponad 1000 osób

targi-pracy-dotyczace-marihuany-wystawcy-firmy-konopne-biznes-branza-konopna-praca-w-branzy-konopnej

Pierwsze wydarzenie branży pracowniczej dotyczące medycznej marihuany w Kolorado przyciągnęło ponad 1000 chętnych osób poszukujących pracy, w biurowcu w Denver w ostatni czwartek.

CannaSearch – targi pracy odbywały się w godzinach 11-19 w budynku przy ulicy Delaware. Wystawcami było 15 firm z branży marihuany, które szukają pracowników ze względu na doświadczanie błyskawicznego rozrostu firmy.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez Open Vape, firmę, która specjalizuje się w waporyzatorach pracujących na oleju. Sama firma spodziewa się zatrudnienia ponad 120 osób w ciągu następnego roku.

Według Todda Mitchem, CRO Open Vape, około 150 propozycji pracy było dostępnych niemal natychmiast pomiędzy wystawcami. Mitchem mówi, że był pod wrażeniem frekwencji.

„Nasi chłopcy, byli bardzo zaskoczeni profesjonalizmem i poziomem prezentowanym przez osoby poszukujące pracy. Pochodziły one z różnych środowisk, jak i zakres wieku był bardzo szeroki.”

Innymi wystawcami byli między innymi My 420 Tours, firma, która oferuje pakiety wycieczek marihuany, Hemp Temps, agencja kadrowa dla przemysłu marihuany, Medicine Man, ambulatorium znajdujące się w Denver, które obecnie wydaje miliony na rozbudowę.

Pojawiło się około 1.200 osób poszukujących pracę, co było dwu-krotnością liczby osób, których się spodziewano. Zgodnie z Mitchem, szacunkowo około 35-40% uczestników pochodziło z innego stanu. Kolejka do budynku zaczęła gromadzić się około 2 godziny przed rozpoczęciem targów.

Mitchem mówi, że ci, którzy nie uzyskali oferty pracy na miejscu, nie powinni się zniechęcać.

„Przemysł ten rośnie w astronomicznym tempie. Powiedzieliśmy ludziom, że nawet jeżeli nie zostaną zatrudnieni dzisiaj lub jutro to przemysł ten jest tak szybki, że na pewno dostaną pracę w ciągu kolejnego miesiąca lub dwóch.”

Open Vape już planuje kolejne targi pracy, które tym razem odbędą się w bardziej przestronnym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.