Moc medycznej i rekreacyjnej marihuany

W ciągu ostatniej dekady legalizacja marihuany rozprzestrzeniła się po całej Ameryce. Mimo, że cały temat jest dość kontrowersyjny, w wielu stanach wprowadzone zostało nowe prawy, a dostęp do marihuany jest lepszy i obecnie większy niż kiedykolwiek wcześniej.

Z powodu tej zwiększonej świadomości dyskusja wokół marihuany stała się bardziej wyrafinowana. Na przykład, wiele osób zastanawia się, jakie są podobieństwa i różnice między rekreacyjną i medyczną marihuaną.

Najbardziej dyskutowaną kwestią wydaje się być potencjał medycznej marihuany versus potencjał marihuany rekreacyjnej. Istnieje kilka różnic między tymi dwoma rodzajami marihuany. Jednak moc działania oraz doświadczenie ogólnie zależą od potrzeb oraz sytuacji danego użytkownika.

Medyczna marihuana została po raz pierwszy zatwierdzona do użytku na początku 2000 roku, a od tego czasu w wielu miejscach legalizacji uległo również jej rekreacyjne wykorzystanie. Jedną z najbardziej uderzających różnic na obu rynkach jest cena. W przypadku użytkowników rekreacyjnych wycieczka do przychodni z marihuaną prawdopodobnie będzie również obejmować podatek od jakiejkolwiek formy cannabis, którą zdecydują się zakupić. Osoba odwiedzająca przychodnię z medyczną marihuaną może mieć natomiast całkowicie inne doświadczenie. Ze względu na to, że marihuana wykorzystywana do celów medycznych uważana jest za lekarstwo, do zakupów danego pacjenta nie może zostać doliczony podatek.

Poza podatkiem mocno dyskutowanym tematem jest także moc medycznej oraz rekreacyjnej marihuany. Wielu konsumentów może twierdzić, że to właśnie ich marihuana jest mocniejsza, ale jak zawsze – sprawa jest nieco bardziej kompleksowa.

W przypadku medycznych użytkowników marihuany, jest ona stosowana do leczenia różnego rodzaju jednostek chorobowych, dlatego też cała sprawa koncentruje się wokół zawartości CBD; nie tylko THC. Powoduje to, że użytkownicy medyczni mogą wybierać określone wykorzystania rośliny.

W przypadku użytkowników rekreacyjnych celem jest na ogół uzyskanie marihuany o wysokiej zawartości THC. Większość użytkowników na tym rynku pragnie doświadczenia haju i euforii, które wiążą się z marihuaną o wysokiej zawartości THC.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tego tematu, koniecznie skontaktuj się z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.