Gibsonburg – zatwierdzono ulgę podatkową

OH: Gibsonburg – zatwierdzono ulgę podatkową dla zakładów z medyczną marihuaną.

Umowa strefy przemysłowej dla zakładu produkującego medyczna marihuanę w Village of Gibsonburg zapewnia 75 – procentowe obniżenie podatku od nieruchomości na 10 lat w planowanym obiekcie o powierzchni 55.000 stóp kwadratowych.

Sandusky County zatwierdziło w zeszłym tygodniu porozumienie z wioską oraz firmą Standard Wellness Co., Hudson-Ohio, która planuje zainwestować około 7,2 miliona dolarów amerykańskich w budynek, w którym mieścić będzie się ich dział produkcji oraz biuro administracyjne.

Firma godzi się na utworzenie 37 pełnoetatowych i 6 niepełnowymiarowych miejsc pracy na najbliższe trzy lata, z perspektywą na 10 lat. Prawo stanowe mówi, że firma będzie płacić pomniejszony podatek, jeśli w ciągu trzyletniego okresu zatrzyma co najmniej 75 procent pracowników.

Standard Wellness szacuje roczne wypłaty na co najmniej 2 miliony dolarów.

Firma jest jednym z wnioskodawców, którzy w ubiegłym roku otrzymali licencję od Ohio Department of Commerce na uprawę medycznej marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.