Marihuana sprawia, że jesteś lepszym pracownikiem

Miłośnikom konopi przypina się łatkę leniwych i generalnie mało wydajnych. Jednak podobnie jak w większości stereotypów dotyczących użytkowników cannabis, twierdzenie to opiera się na starych uprzedzeniach, które już dawno obalono. Faktem jest, że palenie marihuany może pomóc ci stać się o wiele lepszym pracownikiem, o ile będziesz jej odpowiednio używał.

• Marihuana sprawia, że jesteś bardziej zmotywowany

Już dawno obalono mit ćpuna bez motywacji do życia i pracy. Cannabis odgrywa dużą rolę w zwiększaniu motywacji, oczywiście przy doborze odpowiedniej odmiany oraz dawki. Palenie odmian indica prawdopodobnie sprawi, że będziesz nieco bardziej leniwy, ale odmiany sativa świetnie sprawdzą się w przypadku, kiedy masz sporo pracy. Jeśli potrzebujesz więcej dowodów na tę teorię, przyjrzyj się lepiej dużej liczbie właścicieli firm, aktorów i naukowców, którzy obecnie stosują cannabis lub wykorzystywali ją wcześniej w swoim życiu.

• Cannabis zwiększa kreatywność

Marihuana pomaga również zwiększyć kreatywność i podobnie jak w poprzednim przypadku – ważne jest wybranie odpowiedniej odmiany.

Marihuana świetnie sprawdzi się w przypadku twórczych i kreatywnych zajęć – rzeźbienie, malowanie, fotografowanie, a także w przypadku pisania długich wypracowań.

Marihuana pomaga myśleć nieszablonowo!

• Marihuana pomaga się skupić

Marihuana zaczyna być stosowana w leczeniu ADHD i ADD. Cannabis można nawet wykorzystywać w przypadku osób, które nie cierpią na powyższe zaburzenia.

Marihuana pomaga się skupić, ponieważ zwiększa produkcję dopaminy w mózgu, co pomaga w końcowym efekcie na wykonywanie docelowych zadań.

W takich przypadkach polecamy szczególnie odmianę Sour Diesel.

• Marihuana pomaga się zrelaksować

Może się wydawać, że nie potrzebujesz relaksu, ale takie uczucie jest bardzo korzystne, jeśli chodzi o radzenie sobie ze stresem. Kiedy jesteś zbyt zestresowany, masz trudności z koncentracją, a twój mózg nie jest w stanie nadawać odpowiednich priorytetów. Cannabis pomaga zmniejszyć odczuwany stres i niepokój, a tym samym pomaga w dalszej pracy.

Więc jak widzisz, stosowanie marihuany może nie tylko pomóc ci być dobrym pracownikiem, ale w niektórych przypadkach być LEPSZYM pracownikiem niż twoi niepalący koledzy z pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.