Fakty o marihuanie, które musisz znać

Marihuana staje się coraz bardziej popularna z dnia na dzień, a my z wiedzą o niej jesteśmy dalej w lesie.

• Marihuana to medycyna

Pierwszym i najważniejszym argumentem, który powinieneś znać jest to, że:
Marihuana to medycyna.

Marihuana jest w stanie leczyć raka bez żadnych skutków ubocznych. Leczenie to obejmuje nie tylko dotknięte chorobą komórki, ale także promuje rozwój nowych komórek. Oprócz raka, istnieje ponad 100 stanów chorobowych, w których cannabis może potencjalnie pomóc.

• Marihuana jest najbezpieczniejszym „narkotykiem”

Cannabis jest jeszcze mniej niebezpieczne niż kofeina, i w przeciwieństwie do dwóch legalnych narkotyków, które każdego roku pochłaniają ponad pół miliona osób, cannabis nigdy nikogo bezpośrednio nie zabiło. Przedawkowanie marihuany jest fizycznie niemożliwe; jest ona nieporównywalnie zdrowsza niż nikotyna i alkohol.

• 75 lat prohibicji nie przyczyniło się absolutnie do niczego

To nie do końca prawda; zakaz stosowania narkotyków nie powstrzymał konsumpcji narkotyków, w rzeczywistości tempo konsumpcji faktycznie nieznacznie wzrosło w ciągu ostatnich lat.
Prohibicja w istocie polegała na stworzeniu lukratywnego czarnego rynku, który nie zawiera żadnych regulacji, co oznacza, że dzieci są jeszcze bardziej narażone na narkotyki z powodu zakazu.

Każdy, kto popiera prohibicję, wspiera również morderstwa, które nie zostały rozwiązane; sprawy dotyczące gwałtów również się spiętrzają, a handel ludźmi to sprawa, która jest poza jakąkolwiek kontrolą. Cannabis to przestępstwo „bez ofiar”, w przeciwieństwie do innych przestępstw, jednak większość środków policyjnych inwestuje się właśnie w wojnę narkotykową a nie na rozwiązywanie prawdziwych przestępstw.
Gdybyśmy mogli kierować działalnością policji w odniesieniu prawdziwej przestępczości, z pewnością mielibyśmy bezpieczniejsze ulice. Istnieje wiele innych argumentów stojących za legalizacją, ale wymienione przez nas powyżej fakty są absolutnie topowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.