olej cbd, sklep sklep z nasionami konopi

Fakty o marihuanie, które musisz znać

Marihuana staje się coraz bardziej popularna z dnia na dzień, a my z wiedzą o niej jesteśmy dalej w lesie.

• Marihuana to medycyna

Pierwszym i najważniejszym argumentem, który powinieneś znać jest to, że:
Marihuana to medycyna.

Marihuana jest w stanie leczyć raka bez żadnych skutków ubocznych. Leczenie to obejmuje nie tylko dotknięte chorobą komórki, ale także promuje rozwój nowych komórek. Oprócz raka, istnieje ponad 100 stanów chorobowych, w których cannabis może potencjalnie pomóc.

• Marihuana jest najbezpieczniejszym „narkotykiem”

Cannabis jest jeszcze mniej niebezpieczne niż kofeina, i w przeciwieństwie do dwóch legalnych narkotyków, które każdego roku pochłaniają ponad pół miliona osób, cannabis nigdy nikogo bezpośrednio nie zabiło. Przedawkowanie marihuany jest fizycznie niemożliwe; jest ona nieporównywalnie zdrowsza niż nikotyna i alkohol.

• 75 lat prohibicji nie przyczyniło się absolutnie do niczego

To nie do końca prawda; zakaz stosowania narkotyków nie powstrzymał konsumpcji narkotyków, w rzeczywistości tempo konsumpcji faktycznie nieznacznie wzrosło w ciągu ostatnich lat.
Prohibicja w istocie polegała na stworzeniu lukratywnego czarnego rynku, który nie zawiera żadnych regulacji, co oznacza, że dzieci są jeszcze bardziej narażone na narkotyki z powodu zakazu.

Każdy, kto popiera prohibicję, wspiera również morderstwa, które nie zostały rozwiązane; sprawy dotyczące gwałtów również się spiętrzają, a handel ludźmi to sprawa, która jest poza jakąkolwiek kontrolą. Cannabis to przestępstwo „bez ofiar”, w przeciwieństwie do innych przestępstw, jednak większość środków policyjnych inwestuje się właśnie w wojnę narkotykową a nie na rozwiązywanie prawdziwych przestępstw.
Gdybyśmy mogli kierować działalnością policji w odniesieniu prawdziwej przestępczości, z pewnością mielibyśmy bezpieczniejsze ulice. Istnieje wiele innych argumentów stojących za legalizacją, ale wymienione przez nas powyżej fakty są absolutnie topowe.

Sprawdź

thcthc com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Fakty o marihuanie, które musisz znać”

cbd, olej, oleje, olejki, konopne
nasiona marihuany, nasiona konopi, seedbay marijuana, cannabis seeds, akseeds

Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie, oleju CBD, THC, badania, zastosowanie, dawkowanie.