Rejestracja w programie medycznej marihuany

Koszt dołączenia do programu medycznej marihuany może być zależny od wielu czynników.

Konsultacja z lekarzem o uprawnieniach medycznych jest tylko częścią całego procesu rejestracji. Aby zrozumieć prawdziwy koszt udowodnienia swoich kwalifikacji, powinieneś przewidzieć każdą okoliczność w procedurze.

• Podróże

Jeśli mieszkasz w odległej, wiejskiej okolicy i musisz odwiedzić specjalnie wyszkolonego lekarza, może to kosztować podróż do innego obszaru. Czasem można umówić się na wideo czat, ale ta opcja jest nadal rzadkością.

• Czas wolny od pracy

Jeśli masz pracę bez elastycznych godzin pracy lub płatnego urlopu, z pewnością stracisz kilka godzin na odwiedzenia lekarza. Nie każda praktyka świadczy usługi poza godzinami pracy. Pacjenci, którzy muszą odbyć długą podróż, aby udać się na spotkanie muszą liczyć się, że na ten proces trzeba poświęcić trochę czasu.

• Opłaty rejestracyjne

To nie koniec procesu rejestracji po otrzymaniu zaleceń/ rekomendacji od lekarza. Większość państw wymaga także opłaty rejestracyjnej. Koszty aplikacji wahają się od 25 do 200 dolarów amerykańskich.

Po zarejestrowaniu w programie medycznej marihuany, na bieżąco musisz odnawiać swój udział w programie. Każdego roku musisz uiszczać opłaty za przedłużenie, aby pozostać w programie i pokrywać koszt dodatkowych wizyt, w których musisz wziąć udział.

Jak widać, w całkowity koszt zapisania się do państwowego programu medycznej marihuany wpisuje się wiele kosztów. Oto nasze szacunki dotyczące tego, ile prawdopodobnie będziesz musiał zapłacić:
Wizyta u lekarza: ~ 0 do 200 USD
Opłata rejestracyjna: ~ 0 USD do 200 USD
Opłata za odnowienie: ~ 0 do 180 USD
Całkowity koszt: ~ 0 USD do 580 USD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.