Niezawodne odmiany marihuany

Niezawodne odmiany marihuany, które warto rozważyć, jeśli nie masz doświadczenia w przyjmowaniu jej.

Przygotowaliśmy dla ciebie kilka ogólnie wiarygodnych odmian, które doskonale sprawdzą się w przypadku gdy nie masz zbyt dużego doświadczenia i nie do końca wiesz jak odnaleźć się w świecie marihuany.

• Granddaddy Purple

Granddaddy Purple to odmiana o jagodowym smaku w której dominuje indica, a która pomaga w osiągnięciu spokojnego snu. Odmiana posiada w osiągnięciu spokojnego snu.
Ma ona również właściwości przeciwbólowe. Granddaddy Purple świetnie sprawdzi się, gdy cierpisz na chroniczny stres lub ból.

• Blue Dream

Blue Dream to odmiana hybrydowa będąca skrzyżowaniem odmian Haze i Blueberry. Po jej zastosowaniu poczujesz wielką ulgę zarówno w umyśle jak i w ciele.
Odmiana Blue Dream ma atrakcyjny aromat i smak, który świetnie sprawdzi się w dolegliwościach związanych z nadmiernym odczuwaniem lęku.

• Green Crack

Green Crack to hybryda, w której dominuje sativa. Idealnie sprawdzi się rano, dodając ci energii i sprawiając, że poczujesz się skupiony.

Powyższe odmiany są jednymi z najpopularniejszych odmian na świecie. Nie powinieneś mieć zatem problemu z uzyskaniem ich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie, oleju CBD, THC, badania, zastosowanie, dawkowanie.