Niezawodne Odmiany Marihuany

Niezawodne odmiany marihuany, które warto rozważyć, jeśli nie masz doświadczenia w przyjmowaniu jej.

Przygotowaliśmy dla ciebie kilka ogólnie wiarygodnych odmian, które doskonale sprawdzą się w przypadku gdy nie masz zbyt dużego doświadczenia i nie do końca wiesz jak odnaleźć się w świecie marihuany.

Blueberry

Blueberry to odmiana o jagodowym smaku w której dominuje indica, a która pomaga w osiągnięciu spokojnego snu. Jest prosta w uprawie, polecana początkującym hodowcom. Ma ona również właściwości przeciwbólowe. Blueberry świetnie sprawdzi się, gdy cierpisz na chroniczny stres lub ból.

Strong Berry

Strong Berry to odmiana hybrydowa będąca skrzyżowaniem odmian Blackberry i Skunk. Jest to bardzo mocna indica. Po jej zastosowaniu poczujesz wielką ulgę zarówno w umyśle jak i w ciele. Odmiana Strong Berry ma atrakcyjny aromat i smak, który świetnie sprawdzi się w dolegliwościach związanych z nadmiernym odczuwaniem lęku.

Auto Ak47

Auto Ak47 to hybryda, w której dominuje sativa. Idealnie sprawdzi się rano, dodając ci energii i sprawiając, że poczujesz się skupiony.

Powyższe odmiany są jednymi z najpopularniejszych odmian na świecie. Nie powinieneś mieć zatem problemu z uzyskaniem ich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.