Odkryto, że rośliny konopi „zjadają” promieniowanie i sprawiają, że toksyny znikają – Pola konopne powinny być zasadzone w pobliżu Fukushimy

Aktywiści od ponad 10 lat głośno krzyczą, że chcą kresu żywności GMO, a zwolennicy konopi nawet jeszcze dłużej, więc dlaczego rząd USA ostatecznie nie przyzna rolnikom prawa do legalnego uprawiania konopi przemysłowej, nie wywołującej halucynacji, siostry rośliny medycznej marihuany?

Odkryto, że rośliny konopi „zjadają” promieniowanie i sprawiają, że toksyny znikają – Pola konopne powinny być zasadzone w pobliżu Fukushimy, KonopiaLeczy.com

Bezpiecznym jest mówienie, że uprzemysłowione konopie powinny zostać zalegalizowane lata temu. Z tak niskim poziomem THC, że musiałbyś palić więcej niż Snoop Dogg, aby doświadczyć haju – a to naprawdę dużo, więc to śmieszne, że została ona sklasyfikowana jako narkotyk. Ma wiele zastosowań, może zastąpić wiele roślin, które wymagają ciężkiego nawadniania i pestycydów, takich jak bawełna, na przykład. Jednym z najbardziej interesujących faktów jest to, iż rośliny konopi „zjadają” promieniowanie.

Kiedy awaria Reaktora Jądrowego 4 w Czarnobylu spowodowała poważne skażenie radioaktywne w 1986 roku, rodziny w strefie 30 kilometrów od miejsca musiały zostać ewakuowane. Skażenie radioaktywne znaleziono potem na 100 kilometrów od miejsca wypadku, a poziom promieniowania Fukushimy jest jeszcze do ustalenia (z japońskim planowaniem rządu w sprawie przelewu napromieniowanych zbiorników wody do Pacyfiku).

Podobnie jak w przypadku Czarnobylu, naukowcy odkryli emisje promieniotwórcze i metali toksycznych – w tym jodu, cezu-137, strontu-90 i plutonu – skoncentrowane w glebie, roślinach i zwierzętach w Japonii, ale teraz również w Stanach Zjednoczonych, i wzdłuż zachodniego wybrzeża – od Kanady do Meksyku. Nawet EPA przyznała, że każda żyjąca tkanka może być narażona na promieniowanie. Wysoki poziom zachorowania na choroby tarczycy i raka odnotowano w Japonii, a nasz ocean umiera z dnia na dzień. Naukowcy spodziewają się również, że dzieci urodzone na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych będą cierpieć o wyższą o 28% nadczynność tarczycy – chorobę, która towarzyszy ekspozycji na promieniowanie. Nawet zwierzęta gospodarskie, które pasły się na napromieniowanych trawach rosnących na zanieczyszczonych glebach dostarczają mięso z wysokimi stężeniami niechcianych toksyn po Czarnobylu i Fukushimie.

Dr. Ilya Raskin z RUBCA, która była członkiem oryginalnego zespołu zadaniowego wysłanego przez MAEA w celu zbadania bezpieczeństwa żywności w miejscu Czarnobylu, zorientowała się, że dzięki fitoremediacji wykorzystania konopi, wśród innych roślin, gleby, a tym samym podaż żywności może być zachowana od toksyn.

Fitoremediacja jest procesem, w którym rośliny zielone usuwają toksyny z gleby. Rośliny mogą wyodrębnić poszczególne elementy w obrębie ich ekosystemu i nadal się rozwijać. Gromadzą toksyny w swoich tkankach i systemach korzeniowych, ale pozostają nieuszkodzone. Słoneczniki znane są z podobnych procesów od wieków, eliminując metale ciężkie i pestycydy z uszkodzonej gleby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie, oleju CBD, THC, badania, zastosowanie, dawkowanie.