Fałszowanie wyników testów w celu wypłaty ubezpieczenia

Uzależnienie od opioidów zabija tysiące ludzi każdego roku. Cannabis powoli uznawane jest jako alternatywa, która może pomóc, ale w większości przypadków droga do ozdrowienia prowadzi do ośrodków leczenia. Ośrodki te każdego roku zarabiają miliardy dolarów dzięki programom objętym planami ubezpieczeniowymi.

Ośrodki leczenia na Florydzie są pod ścisłą kontrolą. FBI odkryło wiele skandali korupcyjnych, które wydarzyły się za zamkniętymi drzwiami tych obiektów. Real Life Recovery Delray i Halfway There Florida oszukały firmy ubezpieczeniowe na prawie 19 milionów dolarów w ciągu czterech lat.

Ośrodki wydawały pacjentom recepty, które powodowały fałszywe wyniki badań na narkotyki, utrzymując pacjentów tym samym w systemie. Inne metody na uzyskanie maksymalnych płatności obejmowały nadmierne testy, fałszywe wyniki, oszustwa w fakturowaniu itd.

Ponadto, ośrodki zachęcały niektórych pacjentów do oszustwa, rekompensując im to podróżami do klubów, kasyn, biletami lotniczymi, a nawet bezpośrednio pieniędzmi.

Niestety, ale naród stoi w obliczu poważnego problemu niedoboru ośrodków leczenia. Ponad dziesięć stanów posiada mniej niż 10 takich placówek. Piętno wokół pacjentów takich placówek jest zbyt duże i prowadzi samorządy do narzucania ostrych ograniczeń. Poza tym, mieszkańcy dużych aglomeracji nie chcą napotykać tego problemu, spychając go jak najdalej od centrów gospodarczych i mieszkalnych.

Co gorsza, wiele osób nie szuka pomocy, dopóki nie jest już za późno. Droga do wyzdrowienia trwać potrafi latami, i potrafi być bardzo kręta. Przy tak niewielkim wyborze ogólnokrajowej pomocy, faktem jest, że bardzo trudno jest obecnie znaleźć pomoc – prawdziwą pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.