Najlepsze odmiany marihuany na niedziele

Nie ważne co planujesz na niedzielę, bądźmy poważni: i tak będziesz na haju. Pytanie jednak, co będziesz palił? Mamy kilka sugestii!

• Lemon Skunk

Tak naprawdę nie ma znaczenia jaki jest dzień tygodnia; urodziny czy inna okazja jest świetna, aby zapalić tę odmianę.

Picie, śmiech, tańce wymagają lżejszej odmiany, takiej jak Lemon Skunk. Sosnowy, cytrynowy smak ma działanie odświeżające ciało i umysł, dzięki czemu nie będziesz czuł się śpiący po drugim drinku.

• Chocolate Kush

Czasami jesteś tak zajęty, że nie masz czasu, aby spędzić trochę czasu w ciągu dnia ze swoimi współlokatorami. Niedzielna noc to dobry moment, aby usiąść ze wszystkimi w salonie i jednocześnie nadrobić wszelkie zaległości, a ta mniej popularna hybryda uzupełni ten wieczór idealnie.

Mieszanka Chocolope i Kosher Kush, to idealne połączenia o relaksujących i lekko pobudzających efektach.

• Jillybean

Wykonując w niedzielę wszystkie zaległe sprawunku, potrzebujesz czegoś lżejszego co nie sprawi że od razu odlecisz. Fascynująca hybryda Space Queen i rzadkiego, aromatycznego Orange Velvet, smakuje wyśmienicie, cytrusowo i wywołuje lekkie efekty przypominające trzymania „głowy w chmurach”.

• Trainwreck

Miałeś ciężki tydzień i potrzebujesz się zresetować? Trainwreck charakteryzuje się wszechstronności a także efektami stymulującymi mózg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.