Recenzja Odmiany Marihuany Blackberry

Blackberry to dobrze wyważona hybryda, znana z pięknego zapachu oraz niesamowitych efektów. Została ona stworzona w Stanach Zjednoczonych przez Nirvana Seeds, i nadal zyskuje popularność na całej scenie wybrzeża West Coast.

Blackberry popularna jest ze względu na mocny haj zmieszany z cechami relaksującej indici. Odmiana ta została stworzona w 2009 roku w Seattle i jest skrzyżowaniem między klonem Black Domina oraz Raspberry Cough, co dało nam pełną, pachnącą i mocną hybrydę.

Ta roślina jest zalecana do uprawy indoor oraz outdoor, gwarantując co najmniej średnie plony.

1. Efekty

Blackberry powoduje bardzo długą listę przyjemnych efektów, jednak najbardziej doceniana jest jej zdolność do tworzenia spokojnego i zrelaksowanego nastroju, nawet u najbardziej pobudzonych osób.

Blackberry może sprawić, że poczujesz euforię oraz oświecenie, a także poczucie pozytywności, które może trwać cały dzień.
Ta hybryda może być stosowana jako odmiana dzienna, ale również sprawdza się jako idealny wybór nocny, ponieważ w dużych dawkach może powodować senność.

2. Zapach

Blackberry to trafnie nazwana odmiana, ponieważ zawiera silny aromat jagód, co niezaprzeczalnie jest przyjemne dla większości użytkowników. Hybryda ta szczyci się równowagą pomiędzy owocami i ziemią, pozostawiając słodki zapach w powietrzu.

3. Smak

Ten szczep jest szczególnie znany ze swojej unikalnej mieszanki smaków. Blackberry posiada smak przywodzący na myśl jagody. Słodka mieszanka w ustach sprawia, że pragnie się więcej.

4. Działania Niepożądane

Blackberry może posiadać pewne działania niepożądane, chociaż jest wystarczająco zrównoważona, aby wywoływać jedynie standardowy rodzaj działań niepożądanych.

5. Medycyna

Blackberry jest idealnym wyborem w leczeniu wielu stanów chorobowych. Odmiana ta znana jest bardzo dobrze w leczeniu bólu i łagodzeniu stanów takich jak skurcze mięśni, ból pleców i przewlekłe migreny.

Pacjenci, którzy cierpią z powodu chronicznego stresu również docenią zdolności odmiany marihuany Blackberry.

Hybryda ta leczy również objawy zapalenia, łagodząc bóle stawów (reumatoidalne zapalenie stawów). Blackberry znana jest również wśród pacjentów z depresją, ponieważ pozwala im się zrelaksować a także przespać spokojnie noc.

6. Uprawa

Uprawa odmiany Blackberry jest stosunkowo łatwa. Odmiana kwitnie nawet w najbardziej suchych i ciepłych środowiskach.

7. Czas Kwitnienia

Indoor: od 8 do 9 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe są do zbiorów około połowy października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.