Nowy rząd kontrolujący przemysł cannabis w Australii

Południowa Australia (SA) przez kilka lat mierzyła się ze sztywną krytyką ze strony zwolenników medycznej marihuany. Jednak rząd Południowej Australii uznał wreszcie potrzebę stworzenia mechanizmu dla medycznej konopi, i ogłosił, że utworzy „Office of Medicinal Cannabis and Industrial Hemp”, aby zapewnić, że przemysł ten uzyska wsparcie.

Biuro to będzie służyć stabilizując przemysł konopny oraz medyczną marihuanę, poprzez sporządzanie wymaganych ustaw oraz przepisów, a także aktualizowanie obecnego systemu opieki medycznej w SA.

Kyam Maher jest Ministrem Produkcji i Innowacji w SA, a także to on był osobą, która ogłosiła utworzenie tego konkretnego biura. Maher opisuje, że to biuro zapewni rozwój medycznej marihuany oraz przemysły konopnego, a także stworzy mechanizm wsparcia dla firm działających w tym segmencie. Firmy MMJ będą mogły zwracać się do biura ze wszystkimi zapytaniami dotyczącymi jakichkolwiek informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.