olej cbd, sklep sklep z nasionami konopi

Wewnętrzny proces formowania THC

Chlorofil gromadzi światło w liściach marihuany. Światło jest przechowywane jako energia, której część jest przechowywana do zastosowania później, a część jest używana od razu: dzieląc się pomiędzy H2O, O2 H, odpowiednio tlen i wodór.

Ten proces polega na tym, jak roślina „wydycha” tlen. Rośliny również absorbują CO2 przez reakcję w fotosyntezie, którą nazywamy karboksylacją. CO2 łączy się z wolnym wodorem w celu wytworzenia kwasów karboksylowych.

Kwasy karboksylowe są zbudowane z wodoru, węgla i tlenu: dla hodowców najbardziej istotnym z tych kwasów jest kwas delta – 9 – tetrahydrokannabinolowy. Kannabidiol i kannabinol, dwa inne aktywe składniki w roślinie są również wytwarzane z kwasów karboksylowych. Istnieje wiele innych kwasów, które posiadają różne cele, ale te są najbardziej istotne dla większości producentów.

Stwierdzono, że delta – 9 – tetrahydrokannabinol (powszechnie nazywa THC) ma korzystne efekty zdrowotne, ale nie jest substancją czynną poszukiwaną przez palaczy.

Nie powoduje „haju”. Podczas gdy roślina nadal żyje i rośnie, duża część THC pozostaje w postaci THCA, co jest jednym z głównych powodów, dlaczego rośliny muszą być suszone i utwardzane (aby posiadać silny, narkotykowy efekt).

Samo THC formowane jest wewnątrz rośliny przez proces dekarboksylacji. Jak powyżej, jest to usunięcie dodatkowej cząsteczki CO2.

Jest to jeden z głównych powodów, dla których utwardzanie jest tak istotną częścią procesu zbioru cannabis. Dehydratacja i ciepło mają bezpośredni wpływ na konwersję THCA w THC, a także na określenie obecności innych kannabinoidów. Właściwa dekarboksylacja pomaga zapewnić najwyższy końcowy uzysk THC.

Sprawdź

thcthc com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cbd, olej, oleje, olejki, konopne
nasiona marihuany, nasiona konopi, seedbay marijuana, cannabis seeds, akseeds

Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie, oleju CBD, THC, badania, zastosowanie, dawkowanie.