cbd, olej cbd, konopny nasiona marihuany, sklep

Rozszerzone prawo medycznej marihuany w stanie Iowa

W poniedziałek, senat stanu Iowa przekazał rozrzeszony projekt wniosku dotyczącego medycznej marihuany. Zdobyto 45 głosów na tak oraz 5 głosów na nie. Rozszerzenie to pozwoli na wytwarzanie produktów cannabis w stanie Iowa, a także w przypadku dorosłych, legalne posiadanie oraz stosowanie cannabis (pod opieką lekarza) w celu leczenia różnych stanów chorobowych. Wniosek zatytułowano „The Compassionate Use of Cannabis Act”, a jeśli przejdzie przez resztę Kongresu Stanowego, stanie się nowym prawem, które zastąpi obecne z ograniczonym statutem odnośnie oleju cannabis.

Ta ekspansja może mieć duży potencjał w odniesieniu do ogólnej reformy cannabis, ponieważ stan Iowa znajduje się w samym środku Ameryki.

Zgodnie z lokalnym biuletynem informacyjnym, niniejszy wniosek przewiduje rozszerzone podejście do reklasyfikacji marihuany i otwiera je jako ograniczoną alternatywę medyczną pod ścisłą kontrolą i nadzorem.

„Zróbmy słuszną rzecz dla ludzi, którzy cierpią,” powiedział senator Brad Zaun, R-Urbandale. Projekt został wsparty przez 25 Republikanów i 19 Demokratów oraz jednego Niezależnego, podczas gdy 4 Republikanów i jeden Demokrata sprzeciwili się pomysłowi.

Zgodnie z postanowieniami Senate File (SF) 506, stan Iowa wyda licencję czterem producentom na „posiadanie, uprawę, transportowanie lub dostarczanie medycznej marihuany” do 2 lipca 2018 roku.

Około rok temu, wydano ankietę, która pokazała, że 78% mieszkanów Iowa wspiera reformę medycznej marihuany.

cbd, olej cbd, olej z konopi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

nasiona marihuany, nasiona konopi