Marihuana zastępuje alkohol

Marihuana zastępuje alkohol jeśli chodzi o substancję stosowaną w celach rozrywkowych u nastolatków.

W ciągu ostatnich czterech dekad część nastolatków, którzy próbowali alkoholu spadła z 93 procent do 67 procent.

Bennett Wright próbował wódki tylko raz i mu nie smakowała.

W przeciwieństwie do legionów dawnych nastolatków, którzy krzywili się, ale brali kolejny łyk alkoholu, Wright zatrzymał się w tym momencie.

„Po prostu nie widziałem w tym żadnej zabawy” powiedział Wright, z North Bethesda, Maryland, chłopak, który ma 16 lat i nie pije żadnego alkoholu. „Po prostu nie urzeka mnie w żaden sposób i nie do końca rozumiem, dlaczego inne dzieciaki to robią. Żaden z moich dobrych przyjaciół nie mija, tak jak i moja dziewczyna.”

Badania opublikowane w zeszłym czasopiśmie Child Development wykazały, że nastolatkowie coraz częściej opóźniają działania, które od zawsze były postrzegane jako rytuały przejścia w dorosłość – w tym spożycie alkoholu. W ciągu ostatnich czterech dekad część nastolatków, którzy próbowali alkoholu spadła z 93 procent do 67 procent, wynika z badania.

Statystyki z szeregu jurysdykcji policyjnych pokazują spadek aktywności przestępczej nastolatków z udziałem alkoholu.

Fakt, że mniej nastolatków pije, nie oznacza jednak, że unikają wszystkich substancji substancji zmieniających umysł.
Wiele osób twierdzi, że alkohol został zastąpiony przez marihuanę, którą legalnie można już nabyć w wielu miejscach na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.