Efekty marihuany ratują życie w przypadku epilepsji

Powszechnie wiadomo, że konopia indyjska pomaga w leczeniu wielu schorzeń . Jednym z najważniejszych odkryć było to, że marihuana leczy napady padaczkowe, zwłaszcza u dzieci.

W jednym z wywiadów matka nastolatka, który cierpi z powodu napadów epilepsji, Renee Petro mówi, że jej syn Branden wyraźnie wykazuje oznaki tego, kiedy nadchodzi jeden z nich. W takim przypadku, Petro kładzie syna na podłodze i biegnie po jego lekarstwo, w tym przypadku sprej do nosa zawierający konopie.

Szybkość z jaką to lekarstwo zaczyna działać jest zdumiewająca. Dosłownie chwilę po inhalacji aerozolu można zobaczyć skutek leku jakim jest ulga oraz spokój, który obejmuje nie tylko syna, ale także matkę, która wie, że podawany lek jest skuteczny. Branden następnie odpoczywa chwilę na kanapie, a Petro może wrócić do swoich obowiązków.

Zgodnie z tekstem, cannabis zrobił dużo więcej dla chłopca, niż tylko pomoc przy napadach epilepsji. Ze względu na to, że sprej do nosa jest skuteczny w przypadku choroby chłopca, Petro zadecydowała odstawić większość lekarstw na receptę, które przyjmował jej syn – wiele z nich powodowało więcej problemów zdrowotnych niż korzystnych skutków.

„Nic nie jest bardziej przerażające niż bycie bezsilnym świadkiem tego, co dzieje się z twoim dzieckiem. Nic nie jest bardziej przerażające niż konieczność dzwonienia pod 911, bo nasze dziecko traci rozum ze względu na skutki uboczne leków(…)” powiedziała Petro w wywiadzie.
„Mam zamiar zrobić wszystko, aby mój syn miał jak najlepsze i najszczęśliwsze życie niezależnie od tego, co mówi prawo. Ponieważ na samym końcu, to ja jestem jego matką i wiem co jest dla niego najlepsze.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.