Cannabutter

Cannabutter pozwala na tworzenie własnych produktów spożywczych zawierających marihuanę.

Jeśli jesteś zainteresowany czerpaniem efektów ze stosowania marihuany, ale wolisz uniknąć wszystkiego co niesie ze sobą jej palenie, z pewnością powinieneś zwrócić uwagę na cannabutter.

Cannabutter można wykorzystać do stworzenia szeregu produktów spożywczych, co pozwala uzyskać efekty jakie niosą ze sobą kannabinoidy poprzez jedzenie marihuany.

Cannabuter to tradycyjne, niesolone masło na bazie mleka, które zawiera substancje aktywne z cannabis. Dodanie marihuany do masła otwiera wiele możliwości na gotowanie z wykorzystaniem cannabis.

Technicznie rzecz biorąc, robienie cannabutter jest metodą ekstrakcji cannabis, w której kannabinoidy, terpeny i flawonoidy wyciągane są z roślin i umieszczane w tłuszczu masła.

Kannabinoidy w cannabis – jak tetrahydrokannabinol (THC) i kannabidiol (CBD) – nie są naturalnie rozpuszczalne w wodzie tylko w niektórych olejach. Tłuszcz w maśle działa jako nośnik dla kannabinoidów i innych związków tak, że po spożyciu mogą one z łatwością dostać się do krwiobiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.