Czy medyczna marihuana jest legalna?

marihuana-w-polsce-popularna

Marihuana jest narkotykiem i istnieje bardzo duża szara strefa, gdzie pytanie, czy jest ona legalna nawet nie wchodzi w grę. Z powodu, iż istnieje wiele dobrych punktów, które przynosi ze sobą użytkowanie marihuany, wiele osób uważa, że powinna ona być legalna. Jednak, wraz z paleniem marihuany przychodzi tyle samo co dobrych – złych skutków.

Obecnie w internecie można znaleźć listę wszystkich stanów w Ameryce, gdzie można kupić marihuanę legalnie. To jednak nie oznacza, że każdy może ją kupić. Aby to zrobić, trzeba będzie mieć poważny stan chorobowy, zanim zostanie nam przyznane prawo do kupienia marihuany legalnie. Warunki takie jak nowotwory czy AIDS nie są czymś, czego byśmy sobie życzyli. Choroby te są śmiertelne i to tylko kwestia czasu, zanim pacjenci zejdą z tego świata.

Tutaj nastąpił silny argument będący za legalizacją marihuany na całym świecie – grupa ludzi cierpiąca na choroby śmiertelne nie ma zbyt wiele czasu w swoim życiu, więc powinna mieć szybki i łatwy dostęp do medycznej marihuany, która przynosi im ulgę w ich cierpieniu. Okazało się to bardzo dotkliwym tematem, odkąd zwiększyła się liczba ludzi nadużywających marihuanę, zamiast wykorzystywania jej do celów medycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.